Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tényleg olyan jó tippadó a...

Tényleg olyan jó tippadó a tippstermagic facebook oldal?

Figyelt kérdés
Már régóta követem az oldalukat,és elég jó tippjei vannak a srácnak,de nyílván a rossz tippeket annyira nem reklámozza.A kommentekben se írkál soha senki hogy mennyit bukott vele vagy lehúzás lenne. Jelenleg kedvezményes áron lehetne örökös tagságot venni,és elgondolkoztam rajta hogy befizetek.Ami tetszik benne,hogy nem alibi 1,50-es oddsokat játszik,hanem nagyobb oddsokat,de az nyílván ritkábban is jön.Csak olyanok véleményére vagyok kíváncsi,akik ténylegesen befizettek hozzá legalább 2-3 hónapra.Tudom hogy jönni fog egy 50 milliós sportfogadó,aki azt fogja hajtogatni,hogy top bajnokságokkal nem lehet profitálni,és profi tippadókra kell feliratkozni,na ő rá nem vagyok kíváncsi,neki megkönnyítem a dolgát,kérem hogy ne is írjon ide.

2022. ápr. 3. 16:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én tagja vagyok és hidd el megéri. Már millió feletti a profitom két hónap után. A befizetett összeget még aznap vissza nyertem, sőt többet.
2022. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Ne fizessetek neki egy forintot se, igazi szélhámos.. ki rak minden nap a csoportba 10 15 szelvényt, és abból ami bejön azzal hirdeti magát... az elöttem lévő hozzá szollás full kamu.... nem lehet belőle profitálni !!!!!
2022. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Igazad van, én is befizettem örökös tagságra 40 ezret neki kb 4-5 hónapja, de egy szelvényét sem raktam meg, nem is foglalkozom vele. Tényleg ezt csinálja, hogy kirak vagy 7-8 szelvényt, meg vagy 20 meccsre tippet, amit kb hasraütésszerűen bárki oda tud okádni... Még az elején kértem, hogy lehetne e, hogy ne meccs előtt 5 perccel rakja ki a tippeket, mert papíron szeretnék játszani. Az volt a válasz, hogy nem megyünk annyira előre, nagyon sajnálja... Az ilyen költse gyógyszerre a tagdíjakat.
2022. aug. 27. 09:02
 24/24 anonim ***** válasza:
Minek fizettél be, ha utána nem is nézted? Nem értem.
2022. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!