Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tényleg olyan jó tippadó a...

Tényleg olyan jó tippadó a tippstermagic facebook oldal?

Figyelt kérdés
Már régóta követem az oldalukat,és elég jó tippjei vannak a srácnak,de nyílván a rossz tippeket annyira nem reklámozza.A kommentekben se írkál soha senki hogy mennyit bukott vele vagy lehúzás lenne. Jelenleg kedvezményes áron lehetne örökös tagságot venni,és elgondolkoztam rajta hogy befizetek.Ami tetszik benne,hogy nem alibi 1,50-es oddsokat játszik,hanem nagyobb oddsokat,de az nyílván ritkábban is jön.Csak olyanok véleményére vagyok kíváncsi,akik ténylegesen befizettek hozzá legalább 2-3 hónapra.Tudom hogy jönni fog egy 50 milliós sportfogadó,aki azt fogja hajtogatni,hogy top bajnokságokkal nem lehet profitálni,és profi tippadókra kell feliratkozni,na ő rá nem vagyok kíváncsi,neki megkönnyítem a dolgát,kérem hogy ne is írjon ide.

2022. ápr. 3. 16:17
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Látod megint csak ennyit tudsz mondani? 🤡 Ebbe mi a segítség? Mond meg kire kell előfizetni. Van ott is több 100 ember. Ebből látszik hogy közöd nincs a fogadáshoz. Minden tippadó szolgáltatást leszólsz, meg jössz a hülyeségeddel hogy top bajnoksággal nem lehet profitálni. Ne azt mond hogy nem lehet, hanem azt hogy te nem tudsz, mert az 2 különböző dolog.
2022. ápr. 5. 20:39
 12/24 anonim ***** válasza:

Mennyit te agyhalott? :D fizess be hozzájuk. Ők hitelesek.

Nem azt mondom, hogy nem lehet, hanem azt, hogy nincs olyan tippadó, aki profitál, és eladja a tippjeit, ugyanis a nagy ligákra tízezer eurós limitek vannak még a legótvarabb soft irodában is. Hülye lenne eladni a tippjeit az, aki a sharp bookiekat megveri. De nyilván én vagyok az inkompetens, aki ebből él :D

2022. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Az oh sports-nál is van olyan csoport ahol topligákra fogadnak. Ugye szerinted ők hitelesek, akkor ők miért árulják a tippjeiket? Miért ne árulhatná a tippjeit az aki topligákon profitál? Miért dobjon el egy plusz bevételi forrást? Az a baj, hogy nem tudod már követni hogy melyik kérdéshez mit hazudtál, és már bele keveredtél. Amikor írták hogy mutass készpénzt, akkor azt válaszoltad, hogy nincs 1 millió forint készpénzed sem, mert fogadóirodákban, meg fintechekben tartod. Instán meg tippmix szelvényeket küldözgettél, és azt állítottad, hogy 10 milliót értékűek azok a szelvények. Ugye kp-ban fizetik ki a nyertes szelvényeket, akkor nincs 1 milla készpénzed sem? Ez elég érdekes. Aztán kérdeztek tőled az adózásról, és azt válaszoltad hogy nagy része az 50 milliónak szelvényen és tippmixpron gyűlt össze. Máshol meg fikáztad a tippmixprot, meg ott kis bajnokságokra ugye amit te állandóan hajtogatsz nem is nagyon lehet fogadni. Meg miért egy egyszer megtekinthető videót küldtél instán, ami olyan gyors hogy nem is látni rajta semmit. Meg még mindig nem mondtad meg hogy konkrétan kire kell előfizetni. Hamar kiderülnek ám a hazugságok... Ha igazat mondanál, akkor egy fintech számlád egyenlegét megmutatnád amin van mondjuk 10 millió. És akkor talán hinne neked az ember. De nyílván erre is találsz majd valami kifogást, mert azt minden kérdésre találsz. Az a baj, hogy mindenhova oda találsz és előadod a mesédet, de igazából semmit nem segítesz. Te egy igazi 🤡 vagy.
2022. ápr. 5. 23:52
 14/24 anonim ***** válasza:
Nézd meg az OH statját azzal a csoporttal, amibe csak sharp bookiekon követhető tippeket raknak ki! -10% roi körül van. Nem véletlen. Miért nem fogod fel? :D Túl nagy a pofád a tájékozatlanságodhoz képest.
2022. ápr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Valóban igaz, hogy aki a topligákon profitál, annak nem nagyon van szüksége a tippek árulására, mert vannak olyan irodák, ahol hatalmas tétekkel lehet fogadni (vagy brókerek is akár), és hát lássuk be, nyugodtabb is az élet így.


A sikeres tippadók általában p*csányi ligákra tudnak tippelni, és megéri eladni a tippeket, mert egy idő után már nem tudja növelni a profitot.

2022. ápr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt a gondolkodást. Ha valaki topligákból pénzt keres, miért ne kereshetne mégtöbbet tippek árulásával? Ennyi erővel aki kis bajnokságokon profitál az miért árul tippeket? És mielőtt elkezdek magyarázni hogy azért mert lekorlátozza az iroda, elárulom mindegy milyen ligára fogadsz lekorlátoz egy idő után. Te agyhalott 50 milliós g*ci, te meg mikor fogod már fel hogy azért mert egy agyhalott nyomorék vagy, és közöd nincs a fogadáshoz, és nem tudsz topligákon profitálni, más még tud.
2022. ápr. 6. 00:26
 17/24 A kérdező kommentje:
Ezt az oh sportsot meg hagyjuk is, mert kb akkora bohócok mint te
2022. ápr. 6. 00:30
 18/24 A kérdező kommentje:
De amúgy rájöttem miért találsz oda, meg ugatsz oda mindenhova. Mert fáj neked ha valaki felépít egy tippadó vállalkozást akár topligákból, és milliókat keres havonta, te meg egy élettelen szar vagy. Áruld el, hogy ha egy tippadó szar, akkor miért maradnak meg nála az emberek? Ha olyan szar lenne, akkor egyszer előfizetnek, és utána többet nem. Meg ha valakit 20-30 ezren követnek, akkor valószínű nem olyan szar. Az a baj, hogy neked is ugyan olyan mentalitásod van mint a magyar emberek 99%-nak,hogy ha nekem nem sikerül valami(jelen esetben a topligákon való profitálás) akkor senkinek sem.
2022. ápr. 6. 00:36
 19/24 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy ugye azt írod hogy az én pofám túl nagy a tájékozatlanságomhoz képest. Azt nem tudod belevésni abba a nyomorék agyadba, hogy még mindig SZERENCSEJÁTÉKRÓL beszélünk, és ez max hobbiként, szórakozásként fogható fel.
2022. ápr. 6. 00:39
 20/24 anonim ***** válasza:

Azért, mert kimaxolja saját magának a megadott limitet, ugyanis a betfairen a 10000 eurós ajánlat 1 embernek is 10000€ feltehető tét lesz, meg 100 embernek is egyenként 100€.

A softok lekorlátoznak, ezzel együtt kell élni. Vannak trükkök, amikkel könnyű megvezetni az algoritmust, de nem fogsz így sem egy számláról tízmilliókat lerántani.

Honnan veszed, hogy folyamatosan az a 40-50 ember az előfizetője, aki jelenleg? Tudod a legtöbb elkeseredett hobbi tippmixen bármilyen balfasz tippadó oldalt bekövet, mert zöldült 1-2 tippjük. Elég, ha ránézel egy FB csoportra. Sajnos ebben az iparban nem a legpengébb agyak próbálnak profitálni. Könnyű a sok szerencsétlent megvezetni.

Hiába szerencsejáték, ha az információelőny neked hajtja a malmot.

Mondhatjuk, hogy a blackjack is szerencsejáték, hiába bizonyítottan verhető benne az iroda. A sportfogadással is bizonyítottan verhető. Ha nem lenne az, nem korlátoznának le 1-2 eurós nyerhető összegekre.

Amúgy a stílusunkból könnyen eldönthető, kinek fáj valami, illetve ki lehet egy élettelen szar :D

2022. ápr. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!