Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focizok. És nemértem miért jó...

Ügyifagyi kérdése:

Focizok. És nemértem miért jó a súlyzós edzés a focistáknak? Attól nem leszek lassabb?

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagy a baj ha nem érted.

Ha súlyzókkal edzenek, akkor az izmuk is nagyobb terhelésnek van kitéve, így jobban fejlődik. Edzés közben lehet lassabb lesz az ember, de súlyzó nélkül gyorsabb lesz.

2014. okt. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Előző válaszoló: CR vagy Lukaku neve mond valamit? Eléggé ki van gyúrva mindkettő, mégis baromi gyorsak.


A profi kluboknak komoly edzőtermeik vannak, rendszeresen végeznek súlyzós edzéseket a játékosok, és nem csak a lábra.

2014. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Előző válaszoló: CR vagy Lukaku neve mond valamit? Eléggé ki van gyúrva mindkettő, mégis baromi gyorsak."

Ezt én is tudom. Csak azt írtam hogy ha súlyzóval adz akkor erősödnek az izmai, így gyorsabban fog futni súlyzós edzés után mint előtte.

2014. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor ha súlyzós edzés végzek akkor gyorsabbnak,erősebbnek,robbanékonyabb-nak kéne lennem igaz ?
2014. okt. 20. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:

meg azért az sem hátrány, ha jó a fizikumod

ha vállal összementek, nem árt ha te maradsz talpon, mondjuk az már súly kérdése is...

2014. okt. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak most nem tudom hogy fogom birni foci is meg súlyzós edzés is....
2014. okt. 20. 22:26
 7/7 anonim válasza:
Megfelelő táplálkozással és pihenéssel bírni fogod! Az első időszak lehet megterhelő, de hozzászokik a szervezet a nagyobb terheléshez. A súlyzós edzést egyébként is az alapozáskor kell hangsúlyosabbá tenni, olyankor a labdás edzés háttérbe szorul ( legalább is ideális esetben), így az izomzat kialakítása az első, utána jöhet a technika és a gyorsulás!
2014. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!