Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most kezdtem a testépítést,val...

Most kezdtem a testépítést,valaki adna pár tippet hogy milyen gyakoatokat végezzek?mert nem tudok sok gyakorlatott amivel minden izomcsoport részeit megtudom edzeni(pl mell)

Figyelt kérdés

,csak-2x30kg egykezes súlyzom van.

-francia rúd+ gyári súly 15kg

Milyen gyakorlatokat csináljak az izmokra? Otthol edzek!


2022. febr. 27. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapgyakorlatokat
2022. febr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
*gyakorlatokat
2022. febr. 27. 10:29
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Minek kezdesz gyúrni?

Pár hét azt mindenki megy harcolni putyin ellen.

2022. febr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Hát ilyen súlyokkal túl sok mindent nem lehet kezdeni, 2x30kg egy full kezdőnek sok még mellizomra is.

Francia rúd+15kg már valamire jó de ehh


Ha ennyire otthon akarsz edzeni akkor saját testsúlyos gyakorlatokat tudsz tolni, de őszintén én inkább vennék egy kondi bérletet, mert így csak lassan fogsz fejlődni.

2022. febr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 jobb ötlet lenne kondiba mennem?
2022. febr. 27. 11:01
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 xd,jól beszélsz
2022. febr. 27. 11:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha izomépítés a cél (naturálban, nulla tudással ez mindig vicces, de mindegy), és nincs otthon olyan felszerelésed, amivel a folyamatos progressziót képes vagy biztosítani, akkor egyértelműen a saját testsúlyos edzés az ajánlott. Persze el lehet bohóckodni egy-két hétig/hónapig az otthoni babasúlyokkal, csak olyan nagy eredményeket nem érdemes ettől várni se izomtömegben, se erőszintben. Ha viszont van lehetőséged konditerembe járni, és te ténylegesen az izomépítésben vagy érdekelt, akkor irány a gym. Az otthoni babasúlyos maszatolásokat hagyd meg arra az időre, amikor lesz majd egy újabb vírus vagy variáns, ami miatt megint bezárják a kondikat.
2022. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7 Igazad van.:-) Kedden meg is veszem a bérletett!

Izmosnak izmos vagyok csak több tömeg kéne,3 éve kosarazok minden nap így sportosnak mondanám magam.:-)

2022. febr. 27. 11:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor a kardió részével valószínűleg nem lesz gond. Neked szükséged van egy progresszív edzéstervre, egy célnak megfelelő étrendre, továbbá elegendő regenerációra, és jönni fog az izomtömeg szépen, finoman.
2022. febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!