Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmos has mennyi idő?

Izmos has mennyi idő?

Figyelt kérdés

Egy ilyen hasból [link]

mennyi idő egy ilyet kihozni?

https://www.youtube.com/watch?v=D0XRk2i1dx0&pp=ygUTQ3Nham9rI..


Kétnaponta edzek teljes testre, étrendem rendben van. 3 hete kezdtem egyébként. Eddig hasra csak hasprést csináltam, (3×25 az utóbbi másfél hétben) Nem voltam soha elhízott, nem kell semmit rendbe raknom csak értékelhető izmot magamra pakolni.

Akinek van tapasztalata megírná, hogy ha a kezdetektől jól evett és jól edzett mennyi idő alatt sikerült olyasmi hasat összehozni mint Urbán Ágié?

Köszi! :)



2023. okt. 6. 08:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Eszem ágában sincs elvenni a kedved az edzéstől! Különben is, nagyon szeretem a szemre is esztétikus, a szép és arányos testű nőket, akiknek az igényessége a rendszeres sportolásban -és ezzel együtt együtt a tudatos alakformálásban- is megmutatkozik ;)

Teljes mellszélességgel támogatom a csak feltétlenül szükséges mennyiségű kalória plusz-os metódust (a jojós tömegelés-szálkásítás helyett), de azt javaslom, hogy egy olyan edzéstervet készíts (vagy készíttess mással), amelyben a kardió van túlsúlyban, és a súlyzós edzések kizárólag csak a "problémás" testrészekre, és azok izomcsoportjaira korlátozódnak, illetve olyan testrészekre, amelyek kardióval csak nehezen (vagy egyáltalán nem) fejlődnek és/vagy nem túl látványos a fejlődésük.

Egyébként teljesen jól gondolkodsz a sportok közötti párhuzamosságokról és a köztük létrehozható átmenetekről is.

Sokat tudnék erről mesélni, hogyan jutottam el a birkózástól a vizilabdán keresztül a boxig, és hogyan alakult (alakítottam) át a testem 20 év alatt úgy, hogy már 13. éve "okosan" kondiztam és kondizok a különböző sportágaim mellett :)

Az biztos, hogy nem úgy csináltam mint sokan mások: "izomból ész nélkül" :D

2023. okt. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!