Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A protein por mennyire hatásos...

A protein por mennyire hatásos a testépítésnél?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok és eléggé vékony, és az evés sem megy a legkönnyebben. A protein porra gondoltam, hogy abból csinálnék mixet vagy azt tenném az vizembe hátha gyorsabb lesz tőle az izom növekedés. Csak nem tudom hogy egyáltalán hatásos-e.

márc. 6. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elsőként a normál edzés a lényeg utána a normál kajálás utána csak a proteinpor

Ezt itt csináld egy darabig, a fekvenyomást ne padon végezd kézisúlyzóval hanem fekvenyomórúddal meg guggolj saját testsúllyal

https://www.youtube.com/watch?v=rWG0kCzMvhY&t=5s

A proteinport csak azért viszik be mert kajában nem tudnának bevinni annyi fehérjét amennyi szükséges tömegnöveléshez de az az utolsó szempont

márc. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az edzés már megvan, kondizni szoktam csak pont ez az hogy a kajálás nem megy nekem :D Ezért is kérdeztem hogy annak akinek nem megy az evés annak jó-e a proteinpor. Nyilván ehhez edzeni is kell hogy működjön a por :D
márc. 6. 14:09
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Pont ugyanolyan jo a proteinpor mintha azt a feherjet csirkebol, turobol stb vinned be.

Onmagaban ez nem fog semmi valtozast okoz

márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

2 ha az edzés megy akkor kell, hogy pakolódjon rád izom

Nem két nap alatt hanem két hónap meg két év alatt de ahhoz rendes edzésterv kell, én most csak belinkeltem egyet ami kezdéshez jó

Ha pakolódik rád izom akkor többet is fogsz enni automatikusan mivel a szervezet több energiát és táplálékot igényel

Itt valami nem stimmel vagy rosszul edzel és nem tömegesedsz vagy gyomorprobléma, de a proteinport ihatod minden edzés előtt vagy után csak csodát nem kell várni tőle

márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha kezdő vagy, és nem tudod, mire való a proteinpor, vagy hogy mi fán terem a kalóriaszámolás és a sporttáplálkozás, addig ne dobj ki pénzt tápkiegészítőkre feleslegesen. A proteinpor arra való, hogy ha a sportoló adott napon nem tud bevinni szilárd ételből minimum 1,5 g/tskg fehérjét, akkor iszik egy protein turmixot, és meg is van. Amíg nem grammolod az étrendi fehérjebeviteled, addig értelmetlen proteinport vásárolnod.
márc. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
mi ennek a fas.zságnak az alapja hogy kézisulyzoval ne nyomjon hanem padon amit az egyes írt?
márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

6 az te idióta, hogy pontosan azonos szögben kizárt, hogy kézisúlyzóval padon mindig ugyanabban a szogben tudjon egyenes fekvenyomást végrehajtani ha azt kifejezetten kézisúlyzóval csinálja

Az egyenes fekvenyomás egyáltalán nem ajánlott kézisúlyóval csak rúddal

Olyan porckopást kap egy idő után emiatt, hogy kétpofára nyomhatja a porcképzőt a vállára

Ez a rúdnál nem fordul elő mivel a rúg nem fog elmozdulni egy millimétert sem fekvenyomásnál sosem, így jóval jobb ha az ember fekvenyom mintha kézisúlyzóval nyomna fekve, ahol némi ingadozás mindig játszik és ez hosszútávon a vállban porckopást fog eredményezni

márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Izom nem fog tőle gyorsabban nőni. Az a megfelelő edzéstől fog
márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lazy Lover ***** válasza:
Annyira hogy ki tudsz váltani vele egy étkezést pl ha nem tudsz reggelizni akkor be nyomsz egy turmixot és meg is volt a reggeli csodát ne várj tőle ha nincs étvágyad akkor szedj b 12 vitamint
márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6os te tuti valami megkeseredett kondis vagy aki sose nezett ki igazán sehogy azok dumálnak így mint te
márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!