Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A protein por mennyire hatásos...

A protein por mennyire hatásos a testépítésnél?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok és eléggé vékony, és az evés sem megy a legkönnyebben. A protein porra gondoltam, hogy abból csinálnék mixet vagy azt tenném az vizembe hátha gyorsabb lesz tőle az izom növekedés. Csak nem tudom hogy egyáltalán hatásos-e.

márc. 6. 13:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Eleinte elég ha beviszed a megfelelő mennyiségű kalóriát hogy többletbe legyél és lehetőleg ne szemét kajával és akkor fogsz tudni fejlődni. Hatásos a fehérje is de egy étkezést nem tudsz vele kivenni.
márc. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 KissFranci ***** válasza:
Mindenképpen kellene proteint fogyasztani, mindamellett, hogy odafigyelsz a táplálkozásra és étel formájában is sok fehérjét és rostot viszel be napi szinten. Megérné amúgy szakemberhez fordulni, aki tényleg jártas a témában és egyénileg rád szabja a dolgokat. Nekem egyébként a BodySelect proteinje használt a legjobban és azóta is azt fogyasztom. Sok sikert!
márc. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!