Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felszedhettem 2 kg izmot egy...

Felszedhettem 2 kg izmot egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
Csináltam guggolás ugrásokat, lábemeléseket nagy súllyal, hátaztam nagyokat, fenék, mindet nagy súllyal, heti 3-4 edzéssel..mert hogy nagyobb lett a súlyom de talán izom is jött rendesen is. Más gyakorlatokat is cdináltam, de ezek voltak a meghatározók.

márc. 29. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg biológiailag, megfelelő korban (főleg 18 és előtte amikor a hormontermelés a legmagasabb egy férfi életében) és patikamérlegen kimért táplálkozás alapján profi edzővel férfiként az edzés kezdeti stádiumában tökéletes genetikával lehetséges. De ez olyan, hogy ha kitöltöd a lottót, nyerhetsz-e. Persze, nyerhetsz, csak nem valószínű. Kb ugyan annyi esélyed volt erre. És ha bármelyik a követelmények közül nem él nálad, akkor a válasz azonnal nem.


Gyanúper, hogy te nő vagy nem feltétlen kamasz, és nem is nagyon tudod pontosan mit csinálsz. Ha ez így van, akkor elő kell venni azt a patika mérleget, hogy kimutassa a felszedett izom mennyiségét grammokban, esetleg dekagrammokban.

márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nagyon max 1 kg de az se ilyen edzestol
márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Talán igen, de az étkezésed rendben volt mellette? Tisztán nem izom az mind, hanem egy része kb.
márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mongjuk a hónapban kevesebb fehérjét, inkább szénhidrátot ettem, de rendesen. =)
márc. 29. 22:14
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy egy része vér, meg víz, ami benne van az izomban, nem csak a rostok változtak, attól érzem tömöttebbnek magam. =)
márc. 29. 22:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Elsore vizzel telitodik meg az izom mozgas es nagyobb ch hatasara utana mellette zsirt is veszel fel aztan a sulyod se lehet mindig ugyan annyi ingatozhat siman fel-1kg aztan valamennyi izom ment rad jah de nem mind amit mutatt a merleg
márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Abból a 2 kilóból, ha fél kg izom, akkor örülj!
márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet annyi se
márc. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! 👏👍

Kellemes húsvétot! =)

márc. 30. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!