Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyet értetek azzal, hogy aki...

Egyet értetek azzal, hogy aki nem akar profi versenyző lenni, annak nem kell gépeket használnia, csak súlyzókat és saját testsúlyt?

Figyelt kérdés
ápr. 3. 11:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
83%

" Aki folyamatosan edz az siman eleri azt a szintet "


igen rengeteg natural hobbista simán nyomkod 70 kgos egykezesekkel persze.

nagyon gyakran lát ilyet az ember 🤣

ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak az a baj mar 25kg-okkal is fel ismetleseket csinalnak kezisulyzoval

Nem mellesleg ami elonye az egykezes nyomasnak ugyan az lehet egy gepnek es meg stabilabb is. (Sosem hasznaltam meg mellre gepet)

ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
50+50=100 ha mar 140et egyszer kinyomod tehat evek alatt halado leszel akkor azt a sulyt tudod hasznalni
ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
34%
De mar 40kgtol is bucik a sulyok csak nemtudtam hogy neked ezek ilyen nagy szamok
ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért az az 50-70 kiló szép intervallum. A legtöbb konditerembe járó a 50 kilós kézisúlyzós nyomásig sem jut el soha, de ez még valóban nem egy lehetetlen küldetés. Viszont 70 kilósokkal nyomni már koxosként is gyönyörű teljesítmény. Ne add elő, hogy ez napi jelenség egy konditeremben.
ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
52%
Na itt a szabadsulyos brigad
ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Dogmatikus gondolkodas modotok miatt tartotok ott ahol
ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Es itt nem arrol volt szo kisember hogy hobbista

Hanem hogy a kisemberunk azt irta hogy a egykezes szulyzokkal torteno fekvenyomas lesz mindig a legjobb mellre

Erre megcafoltam hiszen nem lehet mindig a legjobb

Azt meg akkor nem irtam hogy mindenki annyival nyomkod

de ha ott tartunk naturalba is elerhetik ezt a problemat


Tenyek ember tenyek ne sirjatok

ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Kerdesre a valasz. Ha megteheted hasznalhatsz gepeket is nem leszel vele hatrebb tan elorebb. De ha akarod csinalhatod azok nelkul is ugy is fejlodhetsz. Minimalis a kulonbozet
ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Csomo youtube video van arrol hogy 10-20ezer ftbol lehet csinalni kis gep szeru csigakat otthonra amik nagyon jol mukodnek is. Igy az otthon edzessel is megoldhato.
ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!