Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyet értetek azzal, hogy aki...

Egyet értetek azzal, hogy aki nem akar profi versenyző lenni, annak nem kell gépeket használnia, csak súlyzókat és saját testsúlyt?

Figyelt kérdés
ápr. 3. 11:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A kettő nem függ szorosan össze egymással.
ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Azért az erős túlzás, hogy átlag hobbista fekvenyomni fog 50-70kgokat..


3 éve edzek lassan, tudom, nevetségesen kevés idő ez, de 1 ujjamon megtudom számolni, hogy hány embert láttam 50kgmal fekvenyomni egykezesekkel kokszos testépítőkön kívül..


42,5kg az, amivel csináltam gyönyörű formával lassú negatívval, de még ehhez közel sem látok embereket nyomni és nem hiszem, hogy én lennék ennyire kiemelkedő..



Szimplán csak az a helyzet, hogy aki nem veszi komolyan és nem megy át amolyan fanatikus szintbe hobbistaként, az életben nem fog 50kgmal fekvenyomni kézisúlyzókkal, de ez csak az én velemenyem.


Hogy eredményeket érj el, ahhoz fanatizmus kell, főleg ebben a sportban. A legtöbb ember meg nem fog áldozatokat hozni ezért a sportért, aki teljesen érthető.

ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Kerdezo csak annyi kritériumot adott meg hogy nem profi versenyző. Sok ember van aki komolyan veszi de nem versenyzin pláne nem profi szinten

Edzőteremtol is függ mit látsz benne.

ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet.Én csak azért nem használok gépeket,mert egy lehúzón és lábhajlítón kívül nincs otthon gép.Ha lenne,akkor használnám.

Amúgy gépek nélkül is van élet.

Célszerű mindkettőt használni ha van rá lehetőséged amatőr és profi szinten egyaránt.

Nem a gép fog mr olimpiát csinálni senkiből.

ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Igen így igaz. De olyan sokan begyokosodnek ebbe a szabadsulyba mert csak az a kemeny. Persze az se jo ha csak gepekre hagyatkozol
ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!