Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrás elkezdése? Hozzáértők...

Gyúrás elkezdése? Hozzáértők segítségét várom

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Végre sikerült rábírnom magam , hogy elkezdjek gyúrni.

186cm vagyok úgy kb 75kg és nagyon alacsony a testzsír %-om..5évig úsztam szóval szerintem nagyon könnyen tudnék fejlődni..[jelenleg is eléggé szálkás vagyok, elég jó testalkattal és genetikával] .

Egy eléggé kis faluban lakom, és itt a konditerem..hát eléggé tele van c típusú barátainkkal akikre nem vágyom..

Tehát arra az elhatározásra jutottam, hogy magamnak veszek pár gépet..:

[link]


[link]


ilyenekre gondoltam..

Olvasgattam pár ilyen oldalt, az étrendem többé kevésbé megvan..június elejéig egy alapozó futós fekvőtámaszozós guggolós, edzést szeretnék.[mert csak akkor lesz pénz a súlyokra meg a gépekre]..


Jövő februárra szeretnék kb ilyen alakot elérni[ nem akarok 2ajtós szekrény lenni, de azért egy szép izomzatot szeretnék] :

[link]



Mennyire lehetséges ez ilyen gépekkel és ennyi időt alatt?



2012. márc. 29. 20:13
 1/8 A kérdező kommentje:
lemaradt 17F
2012. márc. 29. 20:15
 2/8 dirtboy ***** válasza:
100%

még kéne kézi súlyzó szett is,meg francia rúd is jól jön.

plusz kell guggoló állvány is mert nem fogod bírni anélkül feldobni a súlyt a csuklyádra hogy guggolj.

/ezt egyébként házilag készítsd el inkább/

a kajád legyen rendben és ezekkel simán elérheted az áhított célodat.

2012. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

még1 kérdés..kezdésnek mennyi súlyt vegyek? 50kg-ot?

És a házilag készített súlyokkal mi a helyzet?:D

2012. márc. 29. 20:41
 4/8 dirtboy ***** válasza:

én azt nem tudhatom hogy neked mennyi súly kell kezdésnek,nem tudom milyen erőben vagy.


házilag készített súlyok ha vasból vannak és neked megfelel akkor okés de betonos súly az sza r.

2012. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
apum olyan helyen dolgozik ,ahol tudunk önteni, szóval szerintem olyan lesz.. köszönöm a segítséged:)
2012. márc. 29. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:

szart se érnek ezek a gépek.


vegyél inkább kettlebellt. De nem értem, mit kell fosni a cigóktól. én nap mint nap velük edzem a téren. még sosem volt bajom velük, pedig nem a legszelídebb fajta népség, tavaly egy tagot szamurájkarddal aprítottak szét.

2012. márc. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem parázok tőlük semmi ilyen..de szinte minden "ismerem" aki jár..meg nem az a gyere megmutatom, hogy csináld brigád..így kényelmesebb itthon jó körülmények között szerintem..
2012. márc. 30. 14:21
 8/8 dirtboy ***** válasza:

ne halgass 02:34re mert igen is sokat érnek ezek a szerkezetek.

kicsit meg kell őket erősíteni és máris tuti.

2012. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!