Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hanyagoljam a lábedzést?

Hanyagoljam a lábedzést?

Figyelt kérdés
Nincs semmi gondom a lábazással, csinálom keményen mint a többit, de... Nem olyan régen kezdtem el "komolyabban" foglalkozni az edzéssel, és szerintem a lábam sokkal izmosabb mint a többi testrészem (főként a bicepsz ami le van maradva). (comb 54cm, vádli 40cm, bicepsz 33,5cm) Eléggé szálkás is a lábam, zsír nincs rajta így eléggé aránytalan a láb-kar. Érdemes lenne-e láb helyett még egy bicepsz-tricepsz (szerda-vasárnap) vagy csak úgy csapjam hozzá a vasárnapi lábazáshoz? Komolyabb edzésmúlttal rendelkezők válaszát várnám (tudom, elméletileg elférne 2 bi-tri, és a gyakorlatban?)

2012. máj. 23. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne hanyagold inkább csinálj rá legözelebb kevesebb gyakorlatot mondjuk ha eddig 4-et csináltál akkor most 2-őt és még illessz be mellé 2 bicepsz-tricepsz gyakorlatot.
2012. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek, kell így is edzeni, csak kevesebb gyakorlattal.
2012. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zakathol ***** válasza:
Igen, ez általános probléma, hogy a lába mindenkinek valamiért tök izmos...
2012. máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

csak a vádlid izmos.

a combod simán cingár 54 centivel.

örülj neki,hogy nem kell vádliznod annyit,viszont combra,láhajlítóra edz ugyanolyan intenzíven.

2012. máj. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!