Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kaphatnék segitséget, kezdő...

Kaphatnék segitséget, kezdő testépitőként? Részletek lent.

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Tavaly jártam 2-3 hónapot kondizni heti 2 szer... tudom, hogy ez semmi és azt szeretném kérni tapasztalt testépitőktől, hogy adjatok, tippeket, tanácsokat, mit egyek, hogyan éljek, hogy kapjak egy egészséges, izmos testet. Nem akarok olyan nagy izmokat, mint Scwarzeneggernek(xD), vagy mittudom kinek... mondtam, csak egészséges szép testet szeretnék.

Várom a tanácsokat, előre is köszi!



2012. okt. 29. 21:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Így van, ne várd meg, hogy edzés nélkül hízol. Menjen a tömegnövelő étrend + 3 teljes testes edzés.
2012. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
oké értem, akkor azlesz, amit mondtam:) kicsit formába hozom magam idehaza és majd irány a terem :) remélem nem fogok nagyon égni amikor 1 év után visszamegyek :D
2012. okt. 30. 22:21
 13/16 anonim ***** válasza:
Senki nem úgy kezdi, hogy marhára izmos. Nem égnél le most sem.
2012. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi :D Jólesik a biztatás!
2012. okt. 30. 22:27
 15/16 anonim ***** válasza:
Két hónapja elsőre én is 4kg-al bicepszeztem meg 3-al oldalemeltem, hogy a 10kg-os fekvenyomásról ne is beszéljek. De nem nevetett ki senki. Ahogy a mostanában érkező újoncokat sem neveti ki senki, max csak megmosolyogják, hogy "hát igen, mi is voltunk kezdők", majd odamennek és segítenek nekik a gyakorlatok helyes kivitelezésében. Nálunk legalábbis így megy.
2012. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát ilyen tapasztalatom nekem is volt, mármint olyan,hogy kisegitett egy igencsak testes, izmokkal jól megrakott személy, elmondta, hogyan használjam helyesen az illető gépet.
2012. okt. 31. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!