Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem a Fegyencedzést, de...

Elkezdtem a Fegyencedzést, de nem tudom hogy a gyakorlatok mennyiségét mikor és mennyivel emeljem?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem így van: kezdő 1x10, haladó 2x25, középhaladó 3x50. Ha ezek megvannak akkor a saját érzésed szerint emeld. Ha még csak mondjuk haladó vagy, akkor próbál meg a 3x50. Ha megy folytasd, ha nem akkor csinálj mondjuk 3x25-öt, ha bírod.
2013. jan. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi önállóságod lehetne.
2013. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Benne van a könyvben, csináld végig egyesével a lépéseket a megadott 3 ismétlésszám alapján, akkor menj a következőre, ha az előtte levő megy.
2013. jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 aikiboxer ***** válasza:

A könyvvel ellentétben soha ne csinálj 1x vagy 2x semmit, hanem mindig csak 3x. Tehát inkább 3x5 mint 1x10 stb.


Innen kezdve mindig annyit csinálj mindenből, amit éppen tudsz. Ha elérsz a 3x maximális elemszámhoz, akkor ugorj egyet.

2013. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az utolsóval én nem értek egyet, mert én a térdfelhúzásban úgy értem el a haladó szintet, hogy először csináltam 20, másik edzésnapon 30, 40, 50, 60, és csak mikor ment a 60 akkor kezdtem el az ismétlést is, mert az első edzésen 3x10 se bírtam megcsinálni, annyira húzódott a hasam, hogy már fájt...de szerintem mindenki tapasztalja ki, hogy hogyan jó neki, milyen gyorsan fejlődik és a szerint edzzen
2013. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=jxnLw26h_Ms atanulja legnagyobbtól..fokozatossan ,lassan egyik a másik után türelemmel,ha nem megy lépj vissza egyet.ha olvastad a könyvet tudod mi az alapelv
2013. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aikiboxer ***** válasza:
#5 ezt nem értem. Először nem tudtál megcsinálni 3x10-et, helyette 1x20-at csináltál? Vagy hogy?!
2013. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!