Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyobb izmonövelés kiegészítők?

Nagyobb izmonövelés kiegészítők?

Figyelt kérdés

Üdv.

Mi segíthetek a nagyobb izomzat elérésében ?

Étrend,vitaminok,turmix rendben !

Edzés és alvás is !


Valami olyansmi kellene ami ütős és Kreatin mellé lehetne szedni ? Mit ajánlanátok ?


2013. nov. 7. 19:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyobb fejlődésre gondolok :)
2013. nov. 7. 19:12
 2/7 clint ***** válasza:

nincs ilyen.

max a koksz. De szerencsére nem hinném, hogy tudsz szerezni.

2013. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmi féle képpen nem akarok kokszolni :)
2013. nov. 7. 20:05
 4/7 clint ***** válasza:
nem ajánlottam csak a kérdésre válaszoltam...
2013. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm !

Kreatinnal mennyire lenne nagyobb a változás, mint nélküle ?

2013. nov. 7. 20:12
 6/7 clint ***** válasza:

megmondhatatlan, az emberek sokszor nem éreznek különbséget.

ha meg igen akkor is inkább erőben.

2013. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy legyen kreatin mellé sok tápanyag és folyadék.:D (egy 5l víz,tea, vagy nemtom, vmi cukormentes).

Kreatin kúra mellét (hogyha a turmix tényle rendben) én ezeket ajánlom---> edzés előtti bedurrantó, L-glutamin (3x5g), BCAA, ß-Alanine (1-2 g minden 5 gramm kreatinhoz) Taurine, HMB, B-ecdysteron, króm pikolinát és vanádium szulfát, vagy vanádium komlpex.:D Meg jó, hogyha rendben van a nyújtás is, meg én testpápolót használnék.(attől izmosabb nem leszel, le soha nem lehet tudni, hogy mikor lesz bőrrepedezés.) Nem igérem, hogy felszedsz 30kg-ot 2 hónap alatt, de szerintem hogyha van rá pénzed, és ezeket a kiegeket kombinálod (még az edzést is megváltoztathatod, esetleg valami hárdkórabbra mint a sima), akkor fejlődhetsz elég jól. Meg a halolajat, lenmagolajat illetve napi 3-4 g C-vitamint azt tartsd alap kiegnek.:) Bár naturálban elvileg elég 2g is C-vitmainból. Na de kéd ki hozzáértő tanácsát, mert én nem vagyok az, sok szerencsét!:)

2013. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!