Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan is fejlődjek egyszerű...

Hogyan is fejlődjek egyszerű helyes étrenddel?

Figyelt kérdés
Hello. Ugyebár mindenki azt mondja hogy az étrendtől fogsz fejlődni,megfelelően étkezel akkor fejlődsz izmosodsz erősödsz. Ha betartod a megfelelő étrendet étrend-kiegészítők nélkül is jól fejlődsz. megkérdeztem hát mi is az a megfelelő, olyan választ kaptam,hogy napi 6*testtömeg(g) szénhidrát és 2-2.5*testtömeg(g) fehérjét kéne elfogyasztanom, hogy fejlődjek. Én mondjuk vagyok 80 kilogramm tehát napi 480 gramm CH és 160 gramm fehérjét kéne fogyasztanom a fejlődéshez ugyebár. És itt lenne a kérdésem, hogy ezt mégis,hogy kéne, ha mondjuk eszek napi 2 adag wheyt az 45 gramm fehérje körül van meg mondjuk hozzá 2 adag carb-F 100 gramm CH. EZ étrend-kiegészítővel is KÖZEL SINCS a szükséges 480/120 hoz, akkor hogy kéne ezek nélkül bejuttatnom mégis?

2014. márc. 4. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Senki sem mondta, hogy tömegelni könnyű. :D

Amúgy hagyományos 100g rizs 100g csirkemell étkezésből betolsz 3mat, reggelire 100g zab két adag homemade tömegnövelővel (ha már külön vetted), este 100g túró, lefekvés előtt 1,5 adag fehérje.

2014. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Valter6672 ***** válasza:
Láttam küldtél üzit, itt válaszolok. :) A napi fehérje/ch bevitelt nem étrendkiegészítőből kell számolni, hanem szilárd tápanyagból. Ha esetleg szilárd tápanyagból nem tudod bevinni a megfelelő mennyiséget akkor kellenek a fehérje porok. 100 gramm csirkemellbe 25 gramm fehérje van kb 100 gramm rizsbe(nyersen!, mindent nyersen kell mérni.) kb 80 gramm ch van. Nah ezek alapján számold ki, hogy mennyit kell megenned / nap. + számold hozzá, hogy edzés után megiszol kb 2 vagy másfél adag fehérjét 50 gramm gyors ch-val. Remélem tudtam segíteni, ha valami nem világos írj nyugodtan! :)
2014. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tehát napi 0.5 kg Csirkemellet és rizst esztek meg naponta :D az úgy jó pénz :D
2014. márc. 5. 20:57
 4/10 Valter6672 ***** válasza:
A testépítés nem olcsó sport. :) de egyébként csak szeretnék annyit, mivel nem bírok annyit enni + az idegi állapotom nem mindig a legjobb, ami eléggé befolyásolja az étvágyamat is :/ :D
2014. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy kiszámoltam magamnak, hogy a tejsavófehérje sokkal olcsóbb ám ha a fehérjét nézzük. Én is csak napi 300g csirkét eszem a többi fehérjepor meg este túró.
2014. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Melyik lenne jobb erre a célra? 1kg 100% Whey protein vagy ebből 1 kiló?


[link]

2014. márc. 6. 15:05
 7/10 anonim ***** válasza:
basic whey :D
2014. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Valter6672 ***** válasza:
Ha hosszabb távon gondolkozol, akkor ezek az 1 kilós kiszerelések kicsit se éri meg.
2014. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nameg kezdő szinten ez a "0%os" dolog elég rongyrázás szerintem...
2014. márc. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor miket javasoltok? Am nem tervezek hosszú távú testépítő pályát csak szeretnék valamit optikailag haladni.
2014. márc. 7. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!