Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítésben, mi, vagy ki...

Testépítésben, mi, vagy ki számít haladónak?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a versenyre készülős testépítőre gondolok, hanem a magamnak kondizok típusra. Pl. ha másfél éve edzek, viszonylag rendes kajával, alap tudással, akkor haladónak mondhatom magam?
2014. júl. 11. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hatalmas a szórás... De szerintem másfél év már üti a küszöböt. Mondjuk én másfél év edzéssel még rendelkeztem számtalan hiányossággal, és hibával is, amik akkor fel sem tűntek.
2014. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem az évek számítanak. Szerintem (ismétlem: szerintem!) ha tudsz fekvenyomni a testsúlyod másfélszeresével, és guggolsz, felhúzol a testsúlyos kétszeresével onnan vagy haladó. Addig csak max középhaladónak hívhatod magad.
2014. júl. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség amit a második írt, egyáltalán nem az számít, hogy most már tudsz nyomni a testsúlyod másfélszeresével. Szerintem, azt hogy ki számít haladónak azt inkább a tapasztalat dönti el, mennyire edzel szabályosan, ismered az étkezés alapjait, próbálod helyesen követni, tudod mit mért teszel.
2014. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hagyjon egy kis gyenge kötözködő kiskocsog. Odaírtam idióta, hogy szerintem. Attól még nem vagy haladó, ha tudsz egy étrendet összehozni debilke!
2014. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert odaírtad, hogy szerinted, attól már nem lehet reagálni rá? Főleg, ha ekkora ordas nagy hülyeséget írsz.
2014. júl. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerinted hulyeseg idióta. Gyenge kis kocsog vagy azért ugattál be nekem, ez a helyzet.
2014. júl. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Álmodj csillámpóni. :D
2014. júl. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!