Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudom, hogy ezer meg egy...

Tudom, hogy ezer meg egy ilyen kérdés van, de egyszerűen nem találok normális edzéstervet. Valaki?!

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és az álmom az hogy testépítő legyek. Tudom nem ilyen egyszerú ez:S

Egész augusztusban jártam kondi terembe, de nem vettem valami komolyan szóval nem sokat fejlődtem. De izűletek előkészítéséhez szerintem teljesen elég volt, most pedig el szeretném komolyabban kezdeni. A lényeg az hogy sok helyen kerestem már, de nem találtam sehol se alkalmas edzéstervet. A hét minden napján tudok menni és akár 3-4 órát is tudok lenni konditeremben. És nem találtam sehol se olyat, ahol leírják szóról szóra hogy mit miből mennyiszer mennyit kell csinálni. Ezért szeretném kérdezni, hogy valaki nem tudna linkelni egy olyan oldalt ahol leírják, esetleg írni pár példát?

Előre is köszönöm:)


2014. szept. 20. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy és hány kg?
2014. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
180 cm, és 65 kiló körül.
2014. szept. 20. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt a könyvet pont neked találták ki. Minden benne van amire csak szükséged lehet az induláshoz, egyszerűen konkrétan. Képek, edzésterv, kaja tokkal-vonóval.


Töltsd le

[link]

2014. szept. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És nem kell mindennap menni. Elég először 2 alkalom aztán ha nem bírsz magaddal lehet 4.
2014. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem most ez az edzésterv:

Hétfő: mell-bicepsz-has

Kedd: comb-vádli

Szerda: pihi

Csütörtök: hát-tricepsz-vádli

Péntek: váll-has

2014. szept. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Azt kihagytam hogy mindenre 4 gyakorlatot szoktam max 5-öt és az mindegy szinte hogy milyen gyakorlat mert az a lényeg hogy megdolgoztasd. Szokták mondani hogy az izom az buta neki mindegy milyen a gyakorlat csak erőltesse meg :)
2014. szept. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!