Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet valaki minimális szinten...

Lehet valaki minimális szinten izmos megfelelő étkezés nélkül, csak edzéssel?

Figyelt kérdés

18/ F, 175 cm, 62 kg vagyok, egyáltalán nem értek a testépítéshez, csupán edzegetek otthon (fekvő, has, húzódzkodás, meg van egy 12 kg-s egykezes súlyzóm).edzések után fél doboz túrót szoktam enni, itt-ott olvastam hogy azis jó (meg amugyis imádom)

nem akarok soha 100 kilós izomagy lenni, csupán egy jó testű fiú, kisebb izmokkal (pl. [link] )

a kérdésem az lenne h el e lehet érni pl ilyen szintet csupán a feljebb említett edzésmódszerekkel? (légyszi kíméljetek a lenéző primitív hozzászólásoktól, tényleg nagyon amatőr vagyok a témában)



2015. márc. 19. 20:21
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
biztos vannak testépítők, akik a nagy izom ellenére egyáltalán nem erősek...
2015. márc. 20. 17:34
 32/48 anonim ***** válasza:
61%
Nincsenek, ne legyen hamis képzeted. Minden profi tud nagy súlyokkal edzeni, simán guggolnak 200, sőt 300 kg feletti súllyal is, fekve is sima úgy náluk a 180-200 kg. nekem sem gond 150-el guggolni vagy 130-140-el fekvenyomni. Ma is pl 50-el tricepszeztem fekve homlokra engedésnél. Csulyázok 130-al 15-öket. És én nem vagyok profi csak hobbigyúrós. Erről ennyit. Aki nem hiszi, jöhet velem edzeni és meglátja.:)
2015. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
50%

Parancsolj, biztos gyengék a testépítők, ugye?

https://www.youtube.com/watch?v=p5ic2-xLyZg

2015. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
61%
Ja. Úgy a 99%-uk. És hogy miért? Mert egy baktériumos, büdös teremben edzenek GÉPEKEN. A gépek 90%-án meg ücsörögni kell és a kezedet mozgatod. Inkább mennének ki a jó levegőre edzeni, minthogy bent poshadnak. Bear Grylls is kemény. Van Damme se a konditól lett izmos, hanem a rendes edzésektől, nem a gépen pumpálástól porokkal. A gépeken pumpálják fel magukat.
2015. márc. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
A videjó az kamu. Többször újra kellett venni, mert Cutler elesett egyedül. És igazából hosszabb a kötél, és mögötte még álltak ketten. Egy japán karatés meg egy volt kommandós és erőedző. Csak ezeket trükkel kivágták.
2015. márc. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
74%

Ja, mert amúgy teljesen gyenge Cutler. Ne viccelj már.:)

Van Damme pedig testépítő is volt. Nem kellene azért baromságokat írogatni gyerekek. Mondom, lehet jönni velem edzeni és ott kell pofázni!

2015. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
48%

Coleman is milyen gyenge bakker:

https://www.youtube.com/watch?v=SkdCNeslO9E

2015. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

Hát én nemmegyek konditerembe. Drága. A múltkor is lementem a kickboxos haverommal a kondiba kíváncsiságból, de csak ilyen sitteseket találtam, meg ilyesforma embereket:

[link]


Aztán belekötöttek a haveromba és kihívták bicepszező versenyre. (Haveromról tudni kell, hogy 15 éve kickboxol, nagyon kemény, nagy az állóképessége).

Fekete gyerek aki kihivta 100-at bírt huzni bicepszre kétkezes rúddal. Haverom 120-al csinalta.Megkérdeztük a kölyköt mióta edz, azt mondta 10 éve, meg szteroidozott is. Haverom meg akkor ment le először. Jó mondjuk ő volt Thai-földön szemináriumon, mert ugye onnan származik a kickboksz. Meg volt eszkimó túrán is az északi sarkon és lazán kibírta. Elég kemény csávó. Én is Shaolin-kungfu-zok, meg kalapáccsal szoktam gumiabroncsot verni, meg van egy csomó kövem és azokat dobálom emelgetem, meg futok, fekvőzök. És erös vok.

2015. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy meg ezek a videók kamuk, mert műanyag súlyokkal is guggolhatott. Aztán megjátssza, hogy nehéz. A rúd is lehet műanyag aztán előre behajlítják. De először feltesznek egy egyeneset, majd a felvételről kivágják amikor cserélik a hajlított műanyagra. Még jó, h van bűvész rokonom.
2015. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
40%
fasza.:)
2015. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!