Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt olyan, aki nem volt...

Van itt olyan, aki nem volt sikeres a csajoknál, de kigyúrta magát és az lett?

Figyelt kérdés
Senkinek sem tetszem, így hát erre gondoltam.

2015. jún. 21. 10:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A testépítés, erőemelés egy életstílus. Én már 4-5 éve csinálom kisebb kihagyásokkal, így nézek ki valahogy. Ne várd azt hogy kis idő alatt kigyúrod magad és utána már nem is kell gyúrni, stb. Én a sport miatt csinálom, és a egészség miatt is. Az hogy tetszik a csajoknak? Az csak egy plusz pont, ami jól esik, de nem kifejezetten ezért csinálom. Érthető? Aki csak a csajok miatt gyúrja magát, valószínűleg nem lesz annyi motivációja, hogy fent tudja az edzéseit tartani, mert a befektetett munka nem fog megtérülni.
2015. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egy erős elhatározás kell. És ne aggódj, 8 hónap még nem sok. Az is lehet, hogy 2 év után se fognak észrevenni. A nőkhöz inkább beszédkészség és kisugárzás kell. Az edzés csak önbizalmat fog adni, segít majd leküzdeni a gátlásokat.
2015. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Igen,én pl.kövér voltam,de lefogytam,jött rám izom is,és hirtelen férfi lettem a szemükben,nem pusztán a jó fej maci.Szóval számít.Persze ez nem minden,ahhoz,hogy érdeklődjenek irántad,először is alapos önismeretre kell szert tenned,mindenkinek megvannak a gyengéi,és az erősségei.Lehet,hogy a stílusod(öltözködés vagy viselkedés) nem jön be nekik,vagy pl.szakmunkás bajuszod van szemüveggel,ami nem biztos,hogy előnyös,szóval ezeket vizsgáld meg magadban.

Az tény,hogy a külső az elsődleges figyelemfelkeltő,tehát mindenképp jó,ha edzel.

2015. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem voltam/vagyok kövér,kb mezomorf a testalkatom.
2015. jún. 21. 15:30
 15/17 anonim ***** válasza:

A legtöbb hobbygyúrós a csajozás miatt csinálja. Tehát logikus ,hogy működik a dolog. Ha van egy buta csóró vézna gyerek meg egy buta csóró de izmos gyerek ,szerinted melyik fog hamarabb elkelni?


Ezzel azt is akarom írni ,hogy ha nem vagy kigyúrt de értelmes vagy ,tudsz jó kamus csajozós dumákat, vagy gazdag vagy ,akkor a csajozás meg van oldva nagy izom nélkül is.

2015. jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Aki értelmes, nem szed fel idiótákat szánalmas csajozós dumákkal.
2015. jún. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az idiótáknak is pont az van a lábuk közt mint az okoskáknak ,szóval nem kell válogatni amíg nem feleségnek kell :)
2015. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!