Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki lehet gyúrni magam, anélkül...

Ki lehet gyúrni magam, anélkül, hogy edzőterembe járok?

Figyelt kérdés
Nem rendelkezek speciális gépekkel, van egy kézi súlyzóm és ennnyi... nem is szeretnék az a kigyúrt állat lenni, csak azért látszódjon, hogy van valami a póló alatt. Itthoni edzéssel ez megoldható, felülések, fekvőzés... stb. ?!
2015. jún. 21. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:

kezdetnek fekvők, felülés


később veszel ilyet: [link] és felteszed valahova.


és ezzel szinte bármi...saját súlyos edzés.

2015. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Persze hogy meg.

1éve itthon edzek 65-80-ra feljöttem kis zsirral.

Van két egykezesem mellé 40kg suly.

Van egy táskám tele vizes palackal kb 10kilo az is(fekvöhoz,tolockodáshoz használom)

Veszek majd 30kilós suly mellényt ami állíthatós.

mivel kicsi a szobám fekpad és egyéb eszközök kilőve.

Fekve nyomok az ágyon ahogy tudok meg fekvő a 10kgmal a hátamon mellre.

Ugye bicepsz triszepsz vállra Hátra ott az egykezes.

Nézz gyakorlatokat a neten "triszepsz edzése otthon" stb..

Lábra guggolás vagy kitörés ....40 meg 10 a táska guggolásnál.

Étrend vitamin izulet védő edzés utána fehérje dextróz kombó.

nekem ez bőven elég még most:)

Ha keves lessz a suly veszek tárcsákat.

Ha szerencsésebb vagy van nagyobb hely saját lakás (ez alatt azt értem h nem albiba laksz mint ahogy én)

Akk furhatsz fel huzockodo rudat. fekpad ha van hely stb.

Kreatívnak kell lenni :) remélem hasznos választ adtam és nem feleslegesen koptattam a billentyűt:) helyes irást nézd el :D

Sok sikert!

2015. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es, nagyon szépen köszönöm a válaszodat! :)
2015. jún. 21. 18:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmiség, még annyit szeretnék, hogy hasra ne felülésezz mert nemtesz jót a deréknak.

Hasra inkább hasprés(nézz utána)

A has also részre pedig láb emelés.

A láb emelést már énis csak 50után érzem meg ezért boka sulyt is veszek majd hogy nehezitsek rajta.

Meg sok függ a genetikátol is.

Nekem pl egy középszeru genetikám van tehát nem az a nagyon rossz h alig fejlődök de nem is aki zsirosodik tipus.

2015. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet és tanácsokat! :)
2015. jún. 21. 18:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet otthon is edzeni. Shop. builder.hu-ról két 20 kilós egykezes, ez kerül 13 ezer Forintba, remélem még lehet venni. 4000 Forint egy húzódzkodó. Aztán ha akarsz tolódzkodni bent, akkor csináltatsz egy állványt és felfúrod a falra. Mi is most csináltatunk, felhajtható lesz elvileg, tehát el lehet mellette menni. Aztán ha akarod vehetsz egy fekpadot, a vastelepről meg kukázol tárcsákat, ha szerencséd van. Ha nem akkor megveszed, használtan ki lehet fogni jókat, csak át ne vágjanak. Guggolóállvány kellhet még, bár ez sok helyet foglal, szóval egy szobába nem fér be. Egy olimpiai rúd kell még neked, 20 kilós. De van a paraszt módszer is, amikor kimész az erdőbe, keresel az erődhöz mérten egy közepes követ és emelgeted, cipeled meg dobálod. Ha jól megy, váltasz nagyobb kőre. Csak a méretválasztásnál nagyon figyelj, hogy ne túl nagy legyen, nehogy megsérülj. Kővel is lehet guggolni, katonai nyomást csinálni, elemelni, bicepszezni. De a kővel óvatosan! Kiegészítésnek nem rossz a tégladobálás se, csak vigyázz le ne dobj valakit/te meg ne sérülj! Ne kis téglát keress, hanem nagyobbacskát és azt dobálhatod. Ez se rossz, de óvatosan. Farönköket is cipelhetsz, ezeket is lehet felemelni, kinyomni, eldobni. Sok lehetőség van.
2015. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fekete Laci, te vagy az? :P
2015. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, csak egy Otthon Edző vagyok. :)
2015. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nincs szükséged semmilyen ezközre...csak magadra. Insanity...ez egy 60 napos edzőprogram..ha végig csinálod..olyan testet kapsz amire vágysz...le lehet tölteni netről.. A LEGKEMÉNYEBB EDZÉS AMIT VALAHA CSINÁLTÁL..
2015. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!