Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen kár edzestervet ajánlan...

Milyen kár edzestervet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy ideje edzek,a mellém,lábam,szépen fejlődik is, de a karom nem igazán. Hosszú vékony kezem van,vékony csont,és az egész olyan hatást kelt mint kb egy bot vagy nem tudom. Milyen komplett kar edzést ajánlanátok,ha nehezen jön a tömeg karra,és eleve vékony is vagyok?

2015. dec. 17. 20:37
 1/8 Glacierous ***** válasza:
Hogy néz ki a karedzésed?
2015. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lórugas 3x10

Tricepsznyujtas ülve 4x10

Koncentrált bicepsz 3x12

Kalapacsbicepsz 3x12

Bicepsz ülve 4x12

2015. dec. 17. 20:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval ha mellezek baromira érzem, hogy melleztem és látszik is a pólón,hogy kezd szépen a mellemre simulni. De a kár edzés az más,én nem igazán fejlodok az átlag kár edzestol
2015. dec. 17. 21:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Bicepszre több gyakorlatot csinálsz mint teicepszre, pedig az jóval nagyobb izom. Ezt a lórugást felejtsétek már. Legyen tolódzkodás és csigás letolás helyette meg vagy homlokra engedés vagy tricepsznyújtás ülve.
2015. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ha a károdat akarod edzeni akkor egy csajt szerez magadnak, ha meg a karodat, akkor a kar szónál is találd meg az á betűt, mint a többi szónál.
2015. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tricóra:

szűknyomás: 4x8 (bazi súllyal amivel épphogy kimegy a 8)

homlokra engedés: 3x10

egykezes letolás csigán: 3x15

bicó:

állva bicepsz egyenes rúddal: 3x8

koncentrált: 3x15

végére scott pad ha van csigás gép mégjobb: 3x15


Nem szentírás, egy próbát megér, meg az is jó lenne ha néha változtatnál egy-két gyakorlaton, szuperszettek is mehetnek.

Lórúgással amúgy mi a baj?

2015. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs "baj" a lórugással de egy kezdőnek tök felesleges egy viszonylag speciális kiegészítő gyakorlator csinálni mint a lórugás. Szerintem.
2015. dec. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Glacierous ***** válasza:
Tricepszre kéne még szűknyomás.Amit a 6-os leírt,az jó,de én bicepszre csinálnám az egykezes és a kétkezes bicepsz is.A lórúgás szerintem is felesleges.
2015. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!