Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen testalkattal, minden...

Ilyen testalkattal, minden napos futással, és minden este ezt az edzéstervet megcsinálva mennyi idő alatt hozhatok össze egy észrevehető kockahasat?

Figyelt kérdés

Ilyen testalkatom van:


[link]


Ezt az edzéstervet csinálom


[link]



2016. febr. 4. 22:13
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:
Cigányokhoz lehet kevesebb közöm van mint neked... am áruld már el hogy mi a fs.zért kell rögtön bunkózni??? Nem értem. Nem nagyképűsködtem egyáltalán meg semmi. És rögtön csak az oltások és a bunkó hozzászólások.
2016. febr. 5. 16:52
 22/57 anonim ***** válasza:
0%
Vedd észre magad, csak kockahasat akarsz, semmi mást, szánalmas, ennyi az egész röviden, ne csodálkozz hogy oltanak.
2016. febr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
0%
Másik meg, hogy enyhén hülye vagy, mert fogalmad sincs/sem volt arról, hogy nincs helyi zsírégetés, amit minden ilyen kérdésnél legalább háromszor leirnak. Picit utána olvasnál dolgoknak okosabb lehetnél, és nem kapnál csak oltásokat. Hidd el, mi egyszerűen nem birjuk megállni, hogy ne kössünk bele az ilyesfajta emberekbe.
2016. febr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy részben igaza van a kérdezőnek, nem is a kérdésre válaszolnak, hanem egyből oltogatják. A hasazásra kérdezett rá, mi közötök hozzá, hogy másra edz-e? Nem életmód-tanácsot kért, hanem hogy hogy lehet kockás hasa! Azt a testrészét építi, amelyiket akarkja. Egy-két ember nagyon el van itt szállva tényleg magától, és csak fikázni jár ide.(mondjuk megnéznék egyet-kettőt, tuti bele tudnék én is kötni, hogy ezt meg azt a testrészét miért nem építi jobban). Kb. mintha a divbat kategóriában feltenné valaki, hogy milyen szoknyát vegyen, erre elkezdenék oltani, hogy de hülye vagy, vegyél pulóvert!
2016. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm ennek a kevés normális, rendes embernek a válaszát!!!! Azzan az 52%-osnak: sztem nem véletlenül adsz 52%-ban hasznos válaszokat... asszed újat mondtál hogy nincs helyi zsírégetés??? Ezt honnan veszed hogy én nem tudlm?? Mivel vékony vagyok és csak a hasam a zsíros valószínűleg nem lábról fogok fogyni te hulladék. Gondolkozz már mielőtt írogatod az okos dolgaid te patkány. Szerinted miért szeretnék elkezdeni futni? Azért hogy lefogyjam a zsírom, AMI CSAK A HASAMON VAN!!!! És igenis edzek másra is, karra, lábra, csuklyára... attól hogy most kezdtem el edzeni. Nem értem miért jó mindig keresni a hibáit a másiknak, és hepciáskodni? Én semmi rosszat nem csináltam, semmi rosszat nem írtam, rögtön soroljátok a hibáimat, és osztotok. Szánalmas férgek vagytok akiknek olyannyira nincs élete hogy másokéval foglalkoznak és próbálják a lehető legrosszabb színben emlegetni a másikat. Undorítóak vagytok. Nagyon siralmas már, hogy nem lehet kérdezni, mert rögtön kicinkelnek, hogy hülye vagy, ezt hogy nem lehet tudni, beképzelt vagy... mire van ez az oldal ha nem arra hogy kérdezzenek??? És nagyon igaza van az előttem levő válaszolónak, még ha nem is edzenék másra, csak hasra, akkor se lenne hozzá semmi közötök hozzá. De még igazad se volt, mert egyáltalán nem csak hasazok. De mindegy te jobban tudod mint én. Ezeken gondolkozzatok el, milyen undorító alávaló tapló tahó férgek vagytok. És szerintem nem csak nekem van már nagyon elegem az efféle emberekből
2016. febr. 5. 17:46
 26/57 anonim ***** válasza:
Te meg azon gondolkozz el szépen retardált tesókám, hogy mekkora szánalmas vagy, biztos van benned valami cigány, román, vagy valami keverék vér, eléggé kiabál a stilusodról, te kis takony. De nem fogok lemenni a szintedre, menj azt hasazz, kell az a has a nyárra, hogy tetsszen a kislányoknak komám.
2016. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:
Még jó hogy tudok tökéletesen, helyesírási hibák, és elírások nélkül írni, különben elírnék valamit abba is belekötnétek hogy egy analfabéta iskolázatlan tahó vagyok
2016. febr. 5. 17:50
 28/57 A kérdező kommentje:
Savanyú a szőlő? Neked meg eléggé kiabál a stílusodról, hogy egy bunkó tapló vagy, aki annyira tahó, hogy nincs sikere egyetlenegy gelesztás, tetves lánynál sem, és nem tetszik neki, ha valaki tesz azért hogy nagyobb sikere legyen :DDD undorító egy mocsok hulladék vagy
2016. febr. 5. 17:52
 29/57 anonim ***** válasza:
Jaj igen, nem tettél mondatvégi írásjelet, csak hogy beléd köthessek.
2016. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:
Ja és én vagyok a cigány amikor te tesózol itten hahaha az konkrét gratulálok :DDDDD
2016. febr. 5. 17:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!