Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen testalkattal, minden...

Ilyen testalkattal, minden napos futással, és minden este ezt az edzéstervet megcsinálva mennyi idő alatt hozhatok össze egy észrevehető kockahasat?

Figyelt kérdés

Ilyen testalkatom van:


[link]


Ezt az edzéstervet csinálom


[link]



2016. febr. 4. 22:13
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
Ó szóval magadból indulsz ki a lányos témával kapcsolatban, hát végül is hogy is juthatna az eszedbe pont ez te kis szaros. Helyedben azzal a dankóros fejeddel elbújnék nagymami szoknyája mögé te idétlen.
2016. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
De várjál, mert most meg kezdesz átmenni egy tanyasi parasztba, bár ha rád nézünk azon a képen, ott is látni hogy van benned az is. :o
2016. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:
Igen, paraszt vagyok, mezőgazdasággal is foglalkozunk, és sokat segítek a földön. Bajod van vele? Én nem nézem le a városiakat, de te lenézed azokat, akik többet dolgoznak az átlagnál, és nem a Tescoban szereznek be mimdent. Amúgy meg lehet olyan barátnőm van, hogy hozzá hasonlónak te még a kisujját se fogod meg ezzel a tahó stílusoddal, te aljas gyíkember :D én alapjában véve idvarias vagyok, csak azokkal nem, akik velem se azok, nagyon nem szeretem a bunkó embereket... ez mindent elárul rólad, hogy már rögtön a külsőmmel oltasz. Te a barátaidat is külső alapján válogatod, vagy mit érdekel ennyire egy másik férfi nemű külseje? Ne tán ferdehajlamú vagy?
2016. febr. 5. 18:02
 34/57 A kérdező kommentje:
*Udvarias. Mielőtt rám hívnád a TEK-et mert elírtam
2016. febr. 5. 18:03
 35/57 anonim ***** válasza:

Hidd el én sem olyan vagyok, ami itt lesír rólam.

Csak épp az olyan embereket, mint te imádom oltogatni, meg úgy alapjában minden. De szerintem kettőnk közül te kezdtél el elég alpári módon viselkedni.

Óhjaajj, de nagyra vagy magaddal, szerinted érdekel hogy milyen barátnőd van, esetleg lehet neked? Mondani bármit lehet koma.

2016. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:
Szted majd itt név és kép nélkül rajulnék? Már nem azért. De te kezdted el az egészet, oltasz, pedig én egy rossz szót nem írtam.
2016. febr. 5. 18:07
 37/57 anonim ***** válasza:
Bár olyan testem mint neked sosem lesz. :s Szóval semmi esélyem a parasztlányoknál. xddd
2016. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:
Ja és én vagyok a beképzelt??? Te kezdtél el a külsőmmel oltogatni.
2016. febr. 5. 18:08
 39/57 A kérdező kommentje:
Áruld már el hogy mi a problémád a parasztokkal? Lehet hogy sokkal értelmesebbek mint a magadfajta eltaposni való férgek
2016. febr. 5. 18:09
 40/57 anonim ***** válasza:
Semmi bajom a parasztokkal, na de hisztizd ki magad szépen, meghallgatlak.
2016. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!