Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó lenne ez az edzésterv egy...

Jó lenne ez az edzésterv egy súlyfelesleggel rendelkező embernek?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete kezdtem el konditerembe járni, de még csak most próbálom kidolgozni az edzéstervemet. 16 éves vagyok, és az izomzat növelésen kívül szeretnék 4-5 kilót fogyni (170cm vagyok és 71 kg).

Hetente ötször járnék edzeni a terembe.

Az edzéstervem:

>hétfő: -20 perc futás edzés elején

-2 lábgyakorlat (nem tudom a nevüket:D)

-20 perc futás edzés végén


>kedd: -20 perc futás

-váll, hát gyakorlatok


>szerda: -1 óra futás


>péntek: -20 perc futás edzés elején

-2 lábgyakorlat

-20 perc futás edzés végén


>szombat: -20 perc futás

-bicepsz, tricepsz gyakorlatok


A has gyakorlatokat szándékosan hagytam ki, azt majd akkor szeretném erősíteni, ha meg is látszik (szóval ha nem lesz rajtam ennyi felesleg).



2016. febr. 7. 16:59
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
Ez így nem sokat mond, mert nem tudjuk, hogy milyen gyakorlatokat végzel, mennyi sorozattal és milyen ismétléstartományban. A kajáról meg nem írsz, pedig anélkül nem lesz jó forma.
2016. febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A gyakorlatok pontos nevét nem tudom. Általában 3x10 ismétlésszámmal csinálom a gyakorlatokat, és 1 edzésen 4-5 gyakorlatot végzek.

Az étkezésem (ami szerintem nem túl jó), annyiból áll, hogy napi 3 banán (vagy néha alma), az éppen aktuális napi ebéd amit édesanyám főz, illetve napi 1 fehérje vízzel.

2016. febr. 7. 17:25
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
Akkor nem is az edzéssel lesz itt gondod. A 3x10 az megfelelő. A kaja az kevés lesz. Kellene neked kb 130-140g fehérje naponta. Gyümölcs pedig nem sok fér bele a szálkásító diétába. Olvasd el az alapokat, keress rá a sárga kapszula című kis könyvre: google: sárga kapszula pdf.
2016. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kajád semmire nem jó, az edzés még oké lehet, olvasd el amit Cortez írt.
2016. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!