Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valóban szükség van ennyi...

Valóban szükség van ennyi táplálékkiegészítőre?

Figyelt kérdés

Szerintem ez csak reklám.

https://www.youtube.com/watch?v=cSXjzk4Hjy0


2016. máj. 27. 01:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
persze hogy reklám, vitaminon kivül az összes fölösleges, max szálkásitáskor amino kapszula meg bcaa ami még okés
2016. máj. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Cortez70 ***** válasza:
1# + 1
2016. máj. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%

Vitamin is felesleges, ha be tudod vinni rendes kajából... Minden tud felesleges lenni...

Most ne menjünk bele vitába, hogy a földben már nincsenek tápanyagok és nincs vitamin a zöldségekben... Mert ettől agyfszt kapok...

2016. máj. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Egyet értek Heroldkával.

#3: Attól ez még tény. Persze igen, be lehet vinni kajával, de az olyan mennyiséget kíván egyes zöldségekből, amiknek egy átlagember a töredékét sem eszi meg.

2016. máj. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
A gyártóknak és forgalmazóknak igen, mert ebből élnek meg.
2016. máj. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
A bolti teszkós meg nem tudom milyen zöldségbe, gyümölcsbe biztos, hogy nincs meg a kellő vitamin mennyiség. De amit én itthon termesztek arra ne mondja már senki se, hogy nincs meg benne a kellő vitamin mennyiség. (most majd jönnek h a műtrágya meg permetezés... Nem permetezek a burgonyán kívül semmit se, műtrágyát meg nem használok)
2016. máj. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6# pont így vagyok ezzel én is...
2016. máj. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

#6: globálisan romlik a víz és a föld minősége. Te nem permetezel, de más igen, ami belekerül a csapadékba.

Van bennük vitamin, meg ásványi anyag, de jóval kevesebb, mint amikor még gyerek voltam.


Igen, mint írtam, be lehet vinni kajával. De nagyon-nagyon kevés az ember, aki akkora mennyiséget megeszik, ami a napi szükségletet maradéktalanul tartalmazza.

2016. máj. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Vitaminok és a fehérje porok amire még azt lehet mondani OK.De ez az egész csak puszta marketing a szponzorált testépitők meg nemfogják mondani,hogy ezt ne vegyél azt ne vegyél...Nemrégiben volt fennt neten,hogy egy szponzorált versenyzőt kérdeztek,hogy mit gondol a zsírégetőkröl,idézem:"szart se érnek" na a faszinak egyből megszűnt a szponzoráció,szóval erről ennyit :)
2016. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

# 8


Elsősorban a Föld kizsákmányolása miatt romlik az élelmiszerek minősége.Aki pénzé akarja tenni annak a legfontosabb a termés mennyisége.Ha a megfelelő terméshozam eléréséhez meg kell gyaláznia a földet,akkor megteszi.

2016. máj. 27. 09:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!