Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valóban szükség van ennyi...

Valóban szükség van ennyi táplálékkiegészítőre?

Figyelt kérdés

Szerintem ez csak reklám.

https://www.youtube.com/watch?v=cSXjzk4Hjy0


2016. máj. 27. 01:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Reklám és parasztvakítás az egész, de nagyon durván.
2016. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"Most ne menjünk bele vitába, hogy a földben már nincsenek tápanyagok és nincs vitamin a zöldségekben... "


Pontosan ezért írtam ezt a mondatot... Vitázhatunk ezen napestig, a tényen nem változtat, hogy ha be tudod vinni kajából akkor a multivitamin is úgy ahogy minden más felesleges...

Ezért kiegészítő a kiegészítő neve, mert kiegészítésre való... Ha nincs szükség kiegészítésre, akkor felesleges... Persze ezt nem tudod magafnak meghatározni.. Max arra hagyatkozol amit érzel...

2016. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Biológus ismerősöm szerint vizsgáltak meg ilyen szempontból zöldségeket, és egyáltalán nem volt alacsonyabb a vitamintartalmuk.
2016. máj. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Az amino még annyit se ér mint egy tömegnövelő azért azt ne soroljuk már a hasznos tápkiegek közé.

Attól még a Mastodon is hasznosabb mert annak lehet egy kis placebó hatása ha elhiszed, hogy egy hét alatt erősebb lettél tőle és jobban megtolod az edzést.

2016. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Máni máni mání, mászt bí fání,in dő ricsmenz vörld



Egy jóvitaminpakkon meg fehérjén kívül nem sűrűn költök másra, ezekre sem azért feltétlen mert létszükséglet, csak praktikus és belefér lazán.

2016. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Cortez70 ***** válasza:
Bcaa jól jöhet szálkásítaskor, máskor felesleges erre és más aminora költeni.
2016. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Fehérjére költök, mert ha nasizhatnékom van, jobb mintha benyomnék egy cartedor fagyit...

Tavasztól őszig friss zöldség gyümölcs a kertből, egyszerűen nem érzem a vitamin igényt, télen mikor boltit eszem, na akkor kell a multi különben fogy a lendület...

Creatinnal jó tapasztalataim vannak, a koffein meg az egyik kedvenc drogom..

Ezen kívül még marihuánát fogyasztok, mert fizika szakra járok és segít felfogni és megérteni az ismert részét a kvantum dolgoknak...

2016. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Vitamint mindig veszek, mert kevés zöldséget eszem és ha nem szedem, érzem is a fáradtságot. C-vitamint 2-3 naponta szedek 1000 mg-t, télen-nyáron. Elég.


A fehérjét is azért tolom, mert valamivel ízesíteni kell a zabpelyhet és edzés után is betolok egy kis szőlőcukrot fehérjével, nekem ez az édességem. Kellemeset a hasznossal.


Meg van ízületvédőm, mert sosem lehet tudni.

Most vettem kreatint, de semmit nem érzek tőle, totál felesleges volt.


Inkább többet viszek be mindenből, mint kevesebbet.

2016. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Van bennük vitamin, meg ásványi anyag, de jóval kevesebb, mint amikor még gyerek voltam.


Igen, mint írtam, be lehet vinni kajával. De nagyon-nagyon kevés az ember, aki akkora mennyiséget megeszik, ami a napi szükségletet maradéktalanul tartalmazza."


A környezetszennyezés tény,semmire sincs jó hatással az élővilágban.De ez nem egyenesen arányos azzal,amit írsz.Szándékos túlzásokról van szó,hiszen ez remek marketingduma.Bexaratni az embereket,hogy nem elég a zöldség-gyümölcs,és máris rohannak megvenni a tablettákat.

2016. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#19: Nem szokásom bedőlni a marketing dumának. Nem szedek mindent ész nélkül. DM-es multivitamin, mellé C és D3 vitamin, kalcium, magnézium és omega 3. De érzem magamon a különbséget, amióta szedem.
2016. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!