Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mindenképp szükség van edzéste...

Mindenképp szükség van edzéstervre?

Figyelt kérdés

Idén felvételizek, egy olyan helyre, ahol fizikai felmérőm is lesz. Itt szükségem lesz futásra, súlyemelésre, fekvőtámaszra, felülésre stb. Tehát elég jó kondiba kellesz lennem.

Nem rég kezdtem el kondiba járni, edzésterv mindenképp kell? Mert nem igazán tudok eligazodni rajtuk, és sokkal jobban esik ha magamnak végezhetem a gyakorlatokat. Mindenből egy kicsit, ismételve, hogy az egész testem átmozgassam vele. Napi 2-3 órát vagyok ott, persze vannak pihenőnapok is.

Eredményt érhetek el edzésterv nélkül is, nem? Nem "kigyúrni" akarom magam, csak hogy erőm legyen, és bírjam ami szükséges. Diétázok mellette, és nem fogyasztok és nem is fogok egyéb fehérjéket stb.

Köszi a válaszokat! :)



2015. okt. 29. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Hust se eszel? Mert akkor felejtsd el az egészet

Edzés terv nem kötelezö de hasznos és ha elkezded ugyis az egész tested edzed az elején

De az a 2-3 óra mit csinálsz 2 órán keresztül? Dumálsz meg nyomod a telot mi? 1 órát meg edzel

Ezt a parkettás termekbe tolják ha oda jársz ak semmi gond de akkor ne az edzés hibáztasd ha megbuksz a felmérésen

2015. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolom rendőrnek mész. Azokat gyakorold, amikből a felvételi lesz, mást ne csinálj. Mehet heti 2-3x a gyakorlatsor edzőteremben, meg még elmész 2x-3x futni. Azokból legyél jó, amikből a felvételi lesz.

Húst amúgy gondolom eszik, szerintem porra gondolt.

2015. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"kedves első"

Nem igazán értem miért kellett ekkora tahó módon írnod.

A nem fogyasztok fehérjéket, konkrétan arra értettem, hogy nem fogok porokat meg kapszulákat szedni, amiket ott szoktak.

Másrészt rohadtul vegyél vissza az arcodból, mert nevetséges vagy. Ha meg csak leszólni jöttél ide az embert, akkor ellehetne húzni innen.


2# Neked köszönöm a válaszod. Igen rendőrnek megyek, és ahogy te is írtad, a felvételi gyakorlataimra erősítek. Épp mivel, ezekre lenne szükségem, nem szeretnék edzéstervet használni.

2015. okt. 29. 22:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne bántsd az elsőt, súlyosan szellemi fogyatékos, és azért jár ide, mert itt nem verik egyből szájon ha megszólal.


Azt csináld amit kettes írt. Ha azok kellenek, azokat gyakorold.

Erőt alacsony ismétlésszámmal tudsz növelni (ha pl kitűzött cél X-kg fekve nyomás) nagy súlyokkal. Ez a 3-6 ismétlés tartományt jelenti. Ehhez mérten válassz súlyt, és feszegesd a határaid

2015. okt. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. okt. 30. 13:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha mar egesz testre edzel ugy ahogy nkd tetszik az is egy edzesterv csak nm annyira osztott mint altalaban szokott.Eleinte persze jo amig nm szokja meg az izomzatod a terhelest de vegul szukseged lesz egy osztottabb edzestervhez peldaul egy 3 napos edzesterv vagy ahogyan te gondolod es akkor 2 napot pihensz ....az edzesterv cask azert szukseges h minden izomzatodat legalabb 1x egy heten megedz mert ha akar tobbszor is terhelesnek veted ala egy heten ugyan azt az izmot tuledzeshez vezet ami majd serulest okoz. 2-3 ora sok nm mondom h telefonozol meg elbeszeled az idot mert lehet 2-3 izomcsoportra is edzeni amivel elmegy az ido .En minden nap 2 izomcsoportot edzek es korulbelul masfel ora megy el ra maximum legalabb is nkm .Probald 3 napra osztani az edzesterved vagy ahogy az idod engedi akar 4 re vagy 5 re is lehet es 1-2 percnel ne pihenj tobbet nkd meg a 2 perc rendben van hisz kezdo vagy .Az amit mondtak hogy nagy ismetlest csinalj azzal pedig persze erosodsz de csak szalkasitod magad szoval hogy csak jobb kulsot ersz el persze erosodsz is de legfobbkeppen szalkas leszel .Ezt a modszert azok szoktak alkalmazni akik mar elegedettek a kulsejukkel es szalkasodni szeretnenek .Ami nkd hasznosabb az a Streetwokout lenne mert ott sajat sullyal edzel es eroseb illetve szalkassabb leszel es sokkal jobban birod majd a testsullzod es mivel rendornek keszulsz az a legjobb ha streetworkoutoznal mert nkd amiket vegre kell hajtani gyakorlatokat azok sajat testsullyal tortennek igy sokkal hasznosabb mint a konditerem.
2015. nov. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ami a dietat illeti azt hanyagold tomeget es erot veszitesz a dietaval igy nm lehet egyszerre erosodni es dietazni is .Arra figyelj oda hogy mit eszel juttas a szervezetedbe termeszetes feherjet nm kellenek a porok meg ilyenek ahogy mondtad ugysem akarsz ilyesmiket szedni.Ha fogyni szeretnel jarj el szaladni nkd az ugy is szukseges napi 1 orat legalabb bicikliz vagy szaladj az is eleg ha kocogsz nm kell gyors szaladas .
2015. nov. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy teljesen jó válasz volt
2015. nov. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!