Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet ajánlanátok...

Milyen edzéstervet ajánlanátok? 26/F

Figyelt kérdés
Nem most kezdem az edzést.8 évig súlyemelő voltam, mióta abbahagytam, csak kondizok. Többször is nekifutottam már az edzéseknek, de mindig abbahagytam.Aztán most kb. 1 hónapja újra elkezdtem, de most nincs megállás. De nem igazán tudom milyen edzéstervet kellene követnem a cél érdekében.170 magas vagyok és 70 kiló.Inkább kissebb súllyal csináljak többet vagy inkább nagyobb súlyokra törekedjek? A másik kérdésem pedig az lenne, hogy mivel a jobb mellizmom látványosan kisebb a balnál, ez ellen mit tegyek?

2016. máj. 29. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Stronglifts 5x5
2016. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
Ne szarakodj kis súlyokkal. Pl icf 5x5 az jó lenne neked.
2016. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez az icf 5x5 mit is jelent pontosan? Nem vagyok még képbe az ilyen szakszavakkal? :D
2016. máj. 29. 19:32
 4/6 Cortez70 ***** válasza:
Írd be googleba és megtalálod az edzéstervet.
2016. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pl ha elkezdek fekvenyomni bemelegítek mondjuk 50 kilóval, aztán 70ből mondjuk 6-7, és mondjuk 80 kilóból nyomjak 5x5öt? A jelenlegi legjobb fekvenyomásom amibe egyet bírok nyomni az 110 kg.
2016. máj. 29. 19:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezd 50kg-al es minden edzesen emeld 2,5kg-al. Ha egybol azzal a sullyal kezded amibe 5-ot tudsz nyomni hamar el fogsz akadni.
2016. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!