Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő étrend,55kg-...

Tömegnövelő étrend,55kg- 15f,172cmhez, kiindulási pontként, hogy kb mit kéne ennem, és mennyit, reggeli, nasi stb?

Figyelt kérdés
fehérjét csak heti 3-szor a terem után tudok inni, mert arra van csak keretem

2016. okt. 3. 20:09
 1/4 anonim válasza:
Fehérjét azt dobd ki vagy tedd félre addig amíg nem lesz rendes tömegnövelő ÉTRENDED!Addig szinte hülyeség..tömegnövelő étrendeket meg annyit találsz az interneten hogy elájulsz, ha ektomorf vagy akkor feherje a testsulyodnak kb 2-2.5xöse, szénhidrát kb 6-7x ese,zsírok meg kb 1-1.5x öse legyen! Sok szerencsét!
2016. okt. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 likebike ***** válasza:
Ihatod a fehérjéd,dr legyenek meg a napi makrók.Fehérje 2g/tskg,ennél több nem kell,zsír az ch függő,de kb.2,5g/tskg,ch-t kezdd 4g/tskg-ról.
2016. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok szerintem ektomorf, mert 2 hónap alatt 5 kilót híztam nem normális étrenddel, és street workouttal.
2016. okt. 4. 17:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Ilyenkor hogy kell ennem? ha nem vagyok ektomorf?
2016. okt. 4. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!