Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő étrendet tudtok írni?

Tömegnövelő étrendet tudtok írni?

Figyelt kérdés
Hello,abban szeretném a segítségeteket kérni,hogy tudnátok e nekem tömegnövelő étrendet írni( reggeltől estik,hogy mit egyek hányszor).Meg van egy kis bukkanó,hogy tudom,hogy ilyen csirkehúst,rizst,halat meg ilyesmiket kell enni,de az a gond hogy én nem tudom ezeket elkészíteni egymagam. Anyukámmal élek,ő sem tudom segíteni a sütés/főzésben mert nincs rá ideje, egész nap dolgozik reggeltől estik,és amikor hazaér nagyon fáradt és pihennie kell. És kérlek ne olyaokat írjatok,hogy tanuljam meg interneten,hogy hogyan is kell elkészíteni a csirék,stb. Hanem egy olyan tömegnövelő étrendet szeretnék kérni,amiben ezek az ételek nincsenek benne,és saját magam is eltudom készíteni gyorsan és egyszerűen. 17 éves vagyok 185 centi,és 65 kiló. Köszönöm előre is a normális és segítőkész válaszokat! :)

2016. nov. 14. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el az egészet ezzel a hozzáállással
2016. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Makrók: 2gr fehérje, 1gr zsír, 4-5 gr ch utóbbi kettőt neked kell belőnöd. De nem igazán tudom mit várnál tőlünk, lesütni 1kg csirkét v. marhát vagy bármit, megfőzni a rizst vagy krumplit vagy kuszkuszt mellé valami saláta vagy egyéb zöldség ennél egyszerűbb nehezen lehetne, és kész többnapi kajád. Alapszinten megtanulni főzni kb. elengedhetetlen...
2016. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 likebike ***** válasza:
Miért,a csirke-rizshez milyen felsőfokú szakácsiskola elvégzése kell?Hús a serpenyőbe,egy edénybe víz,bele a rizs,ez megfő,a hús addigra kész van és ennyi.
2016. nov. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudja anyukám azt finansziírozni,hogy én ilyesmi kajákat egyek napiszinten :(
2016. nov. 14. 19:36
 5/16 anonim ***** válasza:
Zacskós rizs, durum tészta egyszerű. De lehet rizs kuszkusz bulgur édes burgonya köles stb. Mellé tojás összesen kb napi 20 kellene. Túró csirke stb. Zöldséget is kéne enni valamennyit. Makrókat számolj úgy ahogy írták. Havi 20-30 ezer kell.
2016. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 likebike ***** válasza:
Nincs napi 450-500 forintod kajára?Csak úgy kérdem.
2016. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
wat? csirke az egyik legolcsóbb húsféle, sőt januártól még olcsóbb lesz az ÁFA csökkentés miatt, a rizs krumpli az se vészes, ennél olcsóbb alapanyagokat nem igen találsz. De elmehetsz suli mellett részidőbe is dolgozni, és akkor nem probléma, én is dolgoztam egyetem mellett.
2016. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát nem mindig van annyi,neharagudj,hogy nem vagyunk pénzeszsákok.
2016. nov. 14. 19:44
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne sértődj meg. Ez akarat kérdése általában. Ha sima szemét kaját eszel az mennyi pénz? Nem sokkal olcsóbb mint egy normális. Te 65 kilódra nem is kell olyan sokat enni lehet sokat mondtam havi 20 ezerrel.
2016. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tökmindegy, szégyenlem ezt a szegényéség témát nem szeretnék róla beszélni. Egy egyszerű olcsóbb tömegnövelő étrendet kértem tőletek..
2016. nov. 14. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!