Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő étrendet tudtok írni?

Tömegnövelő étrendet tudtok írni?

Figyelt kérdés
Hello,abban szeretném a segítségeteket kérni,hogy tudnátok e nekem tömegnövelő étrendet írni( reggeltől estik,hogy mit egyek hányszor).Meg van egy kis bukkanó,hogy tudom,hogy ilyen csirkehúst,rizst,halat meg ilyesmiket kell enni,de az a gond hogy én nem tudom ezeket elkészíteni egymagam. Anyukámmal élek,ő sem tudom segíteni a sütés/főzésben mert nincs rá ideje, egész nap dolgozik reggeltől estik,és amikor hazaér nagyon fáradt és pihennie kell. És kérlek ne olyaokat írjatok,hogy tanuljam meg interneten,hogy hogyan is kell elkészíteni a csirék,stb. Hanem egy olyan tömegnövelő étrendet szeretnék kérni,amiben ezek az ételek nincsenek benne,és saját magam is eltudom készíteni gyorsan és egyszerűen. 17 éves vagyok 185 centi,és 65 kiló. Köszönöm előre is a normális és segítőkész válaszokat! :)

2016. nov. 14. 18:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem is drága lenne a csirke, az a helyzet.

Akkor egyél meg napi kb. 10 tojást, az még kalóriát is ad egy csomót a sok zsír miatt. Mellé olcsó szezonális zöldség, némi olajos mag, s ami kalória még kell, zab, rizs, bár pénzhiánynál a hüvelyeseket is ajánlom kiegészítő fehérjebevitelnek, röhejesen olcsók azok is s akkor kevesebb tojás kell. De ha van napi 500 forintod ételre, akkor még erre sem szorulsz rá. Legalábbis ha bírod a zsírt.

Nem tudom, milyen stílusban akarsz s tudsz enni s mik szoktak lenni otthon, de nem kell sok pénz ahhoz, hogy ihozz egy rendes étrendet. Ja, csirkecombot is vehettek vagy más húst, ami olcsóbb. A húst sem sokkal nehezebb megsütni, mint a tojást (de ehhez nem értek, én csak lazacot sütöttem, serpenyőbe dob, sóz + ami még szimpatikus, megfordít, kivesz, pár perc és tökéletes)... A rizs, zab főzése még egyszerűbb. Nincs szükséged komoly főzőtudásra itt.

Tapasztald ki, hányszor s mennyit kell enned, ez egyéni.

2016. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2016. nov. 14. 20:06
 13/16 anonim válasza:
Figyelj ha komolyan akarsz foglalkozni a testépítéssel/fitnessel akkor bizony idöt kell rá szánnod, ha kezdő vagy eleinte akármilyen kajával fejlodni fogsz egy darabig de utána már nehéz normális étrend nélkül. Alap kajákat elkészíteni nem nehéz, és nem kell minden 3óraba enned, csak számold a kalóriákat legyél kalória többletbe és ne egyél túl sok szemetet.... pontos étrendet ne várj tölünk nem tudjuk mit szeretsz vagy mibol mennyit engedhetsz meg magadnak
2016. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ja, hogy NINCS napi 500 se? Hoppá.

Akkor sárgaborsófőzelék, káposzta, rizs, zab, zsír kalóriának, ha kell (mégiscsak tömegelsz), de íznek is jó, némi olcsóbb olajos mag, egyéb olcsó zöldségek... Ennél olcsóbban nem jössz ki, szerintem szemét kajákkal sem.

Azért pár tojás csak befér... Túl komplett tápanyagbomba, nélküle azért sokkal nehezebb... S nem drága. A fehérjére költeni kell, az nem filléres. De erre van a sárgaborsó, hogy kisegítse, a zabban is van, meg szinte mindenben.

2016. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Zab, lencse, rizs, csirkecomb, tojás, túró, bab. Filléres kaják és tele van fehérjével az összes.
2016. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

0.5 pulyka párizsi

65gramm fehérje 105gramm zsír

átlagosan 225ft


1kg fehér kenyér

82gramm fehérje 500gramm szénhidrát...

250ft


ha így csinálod, napi 500ft ből megvagy...

nem kell főznöd, anyukád sem rokkan bele anyagilag... és hosszú távra sem kell berendezkedned...

de arra a rövid időre amíg egészséges vagy, garantálom fejlődni is fogsz...

Némi rost fogyasztással és vitaminnal, esszenciális zsírral ki is tolhatod ezt az időtartamot pár évre...

2016. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!