Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnák megfeleloen...

Hogyan tudnák megfeleloen otthon edzeni?

Figyelt kérdés

A bajom az hogy nagyon vekony es hiaba eszek nem hizok ha budapestet felfalnam akkor is ilyen maradnak szoval inkabb izmosabb szeretnek lenni a karom kb 26 ,kb mennyi idot kene edzenem es egy heten hanyszor ,es mivel meg csak 16 vagyok nincs munkam szoval csak egy regi egy kezes sulyzom van 4 2.5 kg es 4 1 kg-s sulyzom van tudnatok olyan mozdulatokrol kepet kuldeni ami ezekkel megcsinalhato?

16F



2016. dec. 10. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

A te korodban már simán lehet nagyobb súlyokkal is edzeni. Nem lesz elég az ami van, legalábbis nem fog látszani.


Nem tudod meggyőzni a szüleidet, hogy eljárhass kondiba?

2016. dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez kevés lesz sajnos.
2016. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nemtom hány kiló vagy, de legalább annyi súly kéne, heti 3 teljes testes edzés, és ha hiába eszel nem hizol, akkor menj orvoshoz,de 99% hogy csak azt hiszed sokat eszel, közbe a fél heti kajád nekem 1 reggeli

szóval egyél+edzés, egy év alatt 10-12kg izmot simán fel tudsz szedni, meg még jó pár kiló zsir is jön mellé kajától függően

2016. dec. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
55kilo vagyok es sajnos nem tudom meggyozni oket mert szerintuk penzkidobas es nem tudom hogy szamit e vagy nem de gerincferdulesem es nagyon begorbulten jarok :( amugy meg johetnek valaszok:)
2016. dec. 11. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Gerincferdüléssel szerintem ne erőltesd a súlyzóst edzést, mert lehet többet árt, mint használ. Keress egy gyógytornászt és vele konzultálj, hogy hogyan erősíts.
2016. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!