Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Crossfight vélemények?

Crossfight vélemények?

Figyelt kérdés
Derékfájdalmakkal küzködök 10éve most azt javasoltak hogy menjek el TRX-re de nálunk csak crossfight van amiben TRXes gyakorlatok is vannak úgy tudom. Mennyire ajánlanátok nekem ezt a crossfight edzést? Mennyire megterhelő kezdő szinten? 18/F

2016. dec. 15. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a franc az a crossfight? Én csak crossfitröl hallotam. Ha kevert harcművészet akkor meg mma. Beszarok már miket kitalálnak.
2016. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a crossfight nemtom mi, de ha crossfitre gondolsz, akkor nem hogy javulna tőle, de egyenesen kinyirod magad
2016. dec. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Crossfit-en nagy súlyokkal is dolgoznak! Nem javaslom.
2016. dec. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha trx-ezni akarsz, vegyél egyet otthonra. Igaz, vehetnél húzódzkodót meg tornagyűrűt is, de a trx drágább, gagyibb anyagból van és menőbb is.
2016. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs szervi bajod és csak az edzettle izomzatod miatt fáj a derekad, akkor egy totál egyszerű konditermi edzés is megoldja... nekem már a hiperhajlítótól is csökkent a derékfájdalmam... mióta pedig felhúzok, azóta teljesen elmúlt.
2016. dec. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
orvosok nem látnak semmit de sokszor aludni sem tudok és kisebb sulyoknal is már elkezd fájni a hátam. 10éve egy fejelésnél rám esett egy nagy darab gyerek
2016. dec. 15. 14:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Manuál terapeuta. Az orvosok sose látnak semmit, csak a sporttól tiltanak el.
2016. dec. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!