Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azt mondják megfelelő étrend...

Azt mondják megfelelő étrend és alvás nélkül nem lehet izmosodni. De akkor a katonák, pl légiósok hogy erősödnek meg?

Figyelt kérdés

Láttam egy dokumentumfilmet a francia idegenlégióról és ott produkáltak minden olyan dolgot ami hátráltatja elméletben az izom építést,: túledzés minden nap rengeteg kiképzés nehéz erőgyakorlatokkal,alváshiány csak 4,5 óra alvás minden nap ,legalábbis kiképzési idő alatt,de egy ilyen szakasz több hónapos is lehet,nameg rendszertelen fehérjemennyiségben is kevés étkezés pl. Szalámi kenyérrel stb. És ezt is mindíg más időpontban.

Viszont mégis póló nélkül azért nem izomtalanok meg elég erősek(nyilván egy légiós férfi nem lehet gyenge). De ilyen életmód mellett az eddígi ismereteim szerint pont le kéne gyengülniük.

Bocsi ha hosszú lett csak kíváncsi vagyok.



2016. dec. 17. 06:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szénné vagyok koxolva természetesen. A mélysötét panelproli ostobaságod fáj inkább :)
2016. dec. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ertem,bar az izmosat nem natural testépítő max ban gondoltam csak hogy azert van valamifele formájuk.
2016. dec. 17. 23:18
 13/19 anonim ***** válasza:
60%
Az én fiatalkoromban legfeljebb Pesten lehetett bármiféle szerhez hozzájutni, és az étrend is a középiskola menzáról került ki. Ettük, amit kaptunk, és fogalmunk sem volt holmi edzéstervről, vagy hasonlókról. Mozogtunk, súlyzóztunk, és ... - láss csodát - izmosodtunk.
2016. dec. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy szer kell az izmosodáshoz? Ez bizonyos fogik ha edzel izmosodsz mert a testnej muszáj, de hamar elakadsz, ha nem megfelelő a kaja, vagy az edzés, pihenés. A légiósok közül azokra lehet mondani, hogy izmos, akik már jóval az alapkiképzés után vannak magasabb szinteken. Ott már kajálnak és edzenek rendes teremben is. Az elején örülnek ha végig bírják csinálni, mind lefogy csontsoványra.
2016. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Miquel igazad van en is ezt mondtam nekik de ezeknek beszelhetsz agyhalottak, 1-es voltam.
2016. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Jolvan inkább pakold a sitett papa a nagy erőnléteddel.
2016. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
szepen beszeljel ocsi mert lecsaplak, tudd hogy hol a helyed, poros kutya.
2016. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Fiatal korodbab is egy szardarabb voltál, most meg mégnagyobb. Te max a poharat vered le a kocsmában, idióta.
2016. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyik haverom fullizmosan ment ki a francia idegenlégióba és egy-két hónap alatt húsz kilót fogyott. Természetesen izomból! Most hogy pár éve ott van és már annyit nem ugráltatják mint az elején, és van ideje edzeni is újra kezd izmosodni.
2016. dec. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!