Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy edzek otthon lábra?

Hogy edzek otthon lábra?

Figyelt kérdés

Itthon szoktam edzeni, de kint egy kis garázsban, ahol nincs fűtés. Múlt héten megbetegedtem, pedig rendesen felöltöztem.

Eldöntöttem, hogy a lakásban szeretnék edzeni és a bic,tric,váll,has,hát edzését meg tudom oldani, de láb meg mell edzést már nem igazán. Mellre gondoltam csinálok fekvőket, de lábra nem tudom. Guggolást? Igaz eddig se csináltam sokkal (kezdő vagyok, 55kg-mal heti 3x volt 5x5), de az a kevés súly amit behozok nem elég. Hány ismétlést csináljak egy edzésen, kevés súllyal vagy súly nélkül? Vagy próbálják egylábasat?



2016. dec. 23. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Elölguggolás,ahhoz kevesebb súly kell,merevlábas felhúzás,esetleg kitörés.

Mellre meg tolódzkodás vagy egykezesekkel nyomás.

2016. dec. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Vigyél be néhány téglát, vagy egy zsámolyt, vagy valamit, amire fel tudsz lépni, és csináld azt, hogy egyszer az egyik lábaddal, másszor a másik lábaddal lépsz fel rá, egy helyben. Lépcsőzés.


A vádliidat nagyon szépen kiizmosítja ez az edzés. Guggolhatsz is egy helyben.

2016. dec. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kitörés és merevlábas felhúzás. Guggolást nem erőltetném keret és állvány hiányában.
2016. dec. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!