Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin vagy tömegnövelő vagy...

Kreatin vagy tömegnövelő vagy fehérje (nem kell beoltani tudom hogy a tömegnövelőbe is van fehérje)?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 55kg a testemen nincs fölösleges kiló mondhatni szín izom vagyok de még is úgy nézek ki mint egy giliszta.Edzek minden fekvenyomok súlyzózok fekvő stb de nem nagyon hízok.Próbálok úgy enni hogy a tömegemet növeljem de mindennap nem ehetek húst mert nem tehetem meg.Aki tud segíteni annak előre is köszönöm és nem azért írtam ezt hogy kiábrándítsanak és be offoljanak.

2016. dec. 25. 21:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
31%
Zsír+fehérje= fenttartás szénhirdát+fehérje= izom növekedés diéta+fehérje= fogyás. Neked sok szénhidrát és fehérje kell tömegnövelő az cukros úgyhogy nemkell fehérjét meg valami szénhidrátot vegyél. És tedd rendbe meg rendszeressé az edzésedet mert leírásból nem voltál valami meggyőző. :D
2016. dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha nincs pénzed kajára,akkor honnan lenne kreatinra vagy fehérjére?Tömegnövelőt semmikor se vegyél,cukros,drága sz@r,kreatin neked mire kéne,fehérje csak azután,miután rendes étrended van.Azért nem hízol mert keveset eszel és(gondolom) szarul edzesz.
2016. dec. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert nekem nem rég azt ajánlották hogy szedjek kreatint meg tömegnövelőt. most így nem tudom akkor hogy legyen :(
2016. dec. 25. 22:05
 4/12 A kérdező kommentje:
napi étrend mindig megvan. edzeni meg mindig normálisan edzek mert látszódik rajtam.
2016. dec. 25. 22:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Szedjél grill csirkét meg marhapörköltet, jó sokat!
2016. dec. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nyugi azt tolom rendesen
2016. dec. 25. 23:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha látszik rajtad,akkor mi a kérdés?Ha megvan az edzés és a kaja,akkor nem kell kieg.De írdd le az edzésterved meg a napi kajád.
2016. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*írd
2016. dec. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Zsír+fehérje= fenttartás szénhirdát+fehérje= izom növekedés diéta+fehérje= fogyás.


Ez meg mi az anyám??? Ha kalóriapluszban vagy, akkor hízol, ha nem, akkor fogysz, ilyen egyszerű. Egyél többet.

2016. dec. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy azt ajánlják, mert minden a marketingről szól... Naturálban mindent be lehet vinni kajából.
2016. dec. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!