Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik tömegnövelő vált be...

Melyik tömegnövelő vált be nektek a legjobban?

Figyelt kérdés
Szóval röviden... Nem mondanám teljesen ektomorf alkatúnak magam de mivel nagyon nehezen hízok talán inkább az vagyok. Rendszeresen kb 8 hónapja járok edzeni. Már eddig semmi fehérje,tömegnövelő nélkül feljött kb 4-5 KG. Most vagyok így 176 cm magas, és 61 kg a súlyom. De most elhatároztam ,hogy akkor belevágok a tömegelésbe. Sokan ajánlották a Jumbo Professionalt és a sima Jumbot, de még a MyoMax hardcore-t is. + még most vennék fehérjét is vagy azt tömegelésnél inkább hanyagoljam ? Mondjuk abból már kinéztem a milyet szeretnék venni :) Köszi előre is a válaszokat !

2016. dec. 4. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legyen normális étrended inkább, a tömegnövelő csak pénzkidobás.
2016. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lipton. ***** válasza:

Attól, hogy valaki nehezen hízik, nem azt jelenti, hogy vödörszámra kell ennie a cukros jumbo-t, meg hasonlókat.

Legyen normális étrend, kicsit emeld meg a szilárd kajából származó ch-t, a mennyiségen lehet majd változtatni.

Ha van pénz vehetsz fehérjét is, de elsödleges a szilárd kaja.

2016. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő drága. Jobban jársz fehérje+zabliszt+lenmagolaj. Lenmagolaj nagyon sok kalória van és mellette egészséges is. Ha otthon vagy és van turmixgéped akkor mehet bele bármi. Gyümölcs,zöldség.

"Étrendben" figyelj arra hogy elégfehérjétés elég kcal egyél.

2016. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az az egészben a gáz ,hogy nagyon sokat eszek de tényleg ! És próbálok rendesen táplálkozni is 5-6* eszek egy nap szilárd kaját és ezek alatt nem azt értem ,hogy a Kfc-be járok csirkét zabálni, hanem rendes kajákat eszek és tényleg elég sokat :c
2016. dec. 4. 15:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Számomra a kaja, mint tömegnövelő.
2016. dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól még a cukor szar szénhidrátforrás, vizsgák előtt jó, mert hirtelen ad sok energiát, de egyébként kerülni kéne. Magasabb zsírfogyasztással könnyen növelheted a bevitt kcal-t.
2016. dec. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tudod a kalóriaszükségleted?Honnan tudod mennyit eszel?Mennyi az a sok?

Tömegelésnél pl.kell egyél 400g ch-t,megeszel fél kg krumplit,fú,de laktat,mennyit ettem,közben meg csak 100g ch-t vittél be!Csak azt hiszed,hogy sokat eszel,közbe meg közel sem vagy ezekhez az értékekhez.Tömegnövelőt pedig felejtsd el,cukros,túlárazott sz@r.

2016. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
De ez nem így működik, hogy tényleg sokat. Ha nincs kiszámolva, akkor nem tudhatod, hogy eleget eszel e. Nem kell egyébként cukros tömegnövelő, egyél rizst, barna kenyeret, puffasztottrizst meg zabot. És számold ki hogy mennyi szénhidrátot eszel, esélyes, hogy kellhet 5 vagy 6 gramm szénhidrát testsúlykilogrammonként.
2016. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is nehezen hízom, de ektomorf tuti nem vagyok és semmilyen ch nem jó nekem nagy mennyiségben...


Egyél. Ha sokat eszel és hiába, egyél többet vagy gondolkodj el, hogy jól edzel és pihensz-e. Jönnie kell a tömegnek, ha mindent jól csinálsz s eleget eszel (kalória, fehérje).


Ha feljött 5 kiló edzés mellett, akkor eddig is tömegeltél... Nem az a tömegelés, hogy tömegnövelőt eszel...


Fehérje: be kell vinned a szükséges mennyiséget. Tökmindegy, van-e közte por.

2016. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én tömegnövelőm 2-3 banán edzés után.
2016. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!