Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért folyik ki a shakeremből...

Miért folyik ki a shakeremből a tömegnövelő?

Figyelt kérdés
Scitec nutrion shakerem van (750 ml) átlászó, és az a bajom, hogy kifolyik belőle a tömegnövelő. Először a táskámba folyt ki, nem sok, de a táskámnak pont elég volt, hogy jól összeragadjon, most pedig magamat öntöttem le, miközben csak inni szerettem volna belőle. Nem vagyok hülye, tudom, hogy rendesen rá van csavarva. Se por, se víz nem maradt a menetnél sem.. És mégis kifolyik. Ez az első shakerem. Mit csinálok rosszul?

2017. jan. 4. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom, szoktak viccelni, hogy valami "faék" egyszerűségű, de te konkrétan majdnem megközelíted, hogy nem bírsz használni egy faék egyszerűségű eszközt. Ha a fala nem lyukas, repedt, akkor a maradék két menet közül az egyik a szar, vagy rosszul van rajta. Ennyi. Vagy gondolod a te shakered a világon az első és egyetelen szemipermeabilis shaker?
2017. jan. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit iszonyat sz@rok a mai shakerek. Gondolom olcsóbbak közül való. Lehet próbálkozni drágábbal vagy biotechhel(vagy más gyártóval) és olyat kell venni ami müködik és nem folyik.
2017. jan. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jólvan, nem kell rögtön anyázni.. Köszönöm a válaszokat
2017. jan. 4. 10:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Biotech, scitek, peak tökömtudja mi... mindet ugyan az a cég gyártja 90%-ban.

Vegyél egy jó drága nem reklám logós, hanem márkás shakert és kitart egy életen át, vsgy szenvedj a párszáz ft-s vackokkal

2017. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez kb. mindennapos nálam is, hiába van több shakerem is(most pl BioTech).
2017. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem van bioteches és sciteces is, egyik sem ereszt. Annyi, hogy én pár rázás után elengedem a nyomást a kupaknál. Valamiért szokott kicsit szusszanni, amikor feloldódik a fehérje. Amíg nem csináltam, addig előfordult, hogy szivárgott.
2017. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kb. most lesz 5 éve, hogy vettem egy kék sciteces shakert.. kifogástalan, ha el van mosva, és rendesen rá van csavarva, sosem ereszt.
2017. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb 5-6 havonta változtatnak a reklám shakerek teljes dizájnján, szóval ezek az "de én 5-10 éve használom és igen is jó" ezek hülyeségek... az csak azt jelenti, hogy te kifogtál 1 jót a sok szarból...
2017. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!