Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy kéne elkezdenem?

Hogy kéne elkezdenem?

Figyelt kérdés

jövő hónaptól járni akarok kondizni, jelenleg 180 magas és 113kg vagyok és 23 éves. Régebben 10-17 éves koromig aktívan küzdősportoltam, de pl még kondiba soha nem jártam eddigi életem során. Mivel 2 meló, család minden miatt eléggé idöszűkében vagyok csak ez van jelenleg mint alternatíva.

Hogy kezdjem az egészet?



2017. jan. 20. 14:07
 1/3 A kérdező kommentje:
most ebből a kérdésből adódik hogy mit akarok fogyni, vagy mégnagyobbdarab izmosnak lenni. inkább az utolsó, szálkásítani akkor izmosan már könnyebb lesz
2017. jan. 20. 14:08
 2/3 anonim ***** válasza:

180 centihez 113 kiló és arra akarsz tömegelni? mivel egy ilyen kérdést kiirtál nyilván semmi izom nincs rajtad, le kell szálkásitani először

heti 3 teljes test edzés + szálkásitó étrend + heti 2aerob, aztán emelheted majd a heti aerob edzések számát

google a barátod

2017. jan. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen számokkal már most is viszonylag könnyűnek kell lennie a fogyásnak, ráadásul nagy szükséged van rá. Szerintem is egyértelműen szálkásítanod kell ezen a ponton. Magához a fogyáshoz amúgyis csak kalóriadeficit kell, ha kicsit még el is bénáznád az elején az edzést vagy az étrendet (ami sokakkal megesik), akkor is fogyni fogsz, ha nem eszel túl sokat. A rendes tempójú tömegeléshez azért már jól kell csinálni a dolgokat, de addigra remélhetőleg belejössz. Ha kapásból tökéletesen csinálnád, akkor is szálkásítanod kell, ez csak egy mellékgondolat volt.
2017. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!