Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Influenza - mikor kezdhetek...

Influenza - mikor kezdhetek újra edzeni?

Figyelt kérdés
Elkaptam valami vírust, és valamivel javult az állapotom, mígnem szombaton már nagyon untam magam, és nagyon laza edzést beiktattam aznapra, mígnem sokkal rosszabbul lettem. Már kezd visszatérni az energiám, a fülem rossz még kicsit, meg náthás vagyok kicsit. Szerintetek mikor érdemes így elkezdeni újra edzeni? Már kedd óta kényszerpihenőn vagyok. :/
2017. febr. 27. 10:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagyis lehet inkább egy erősebb nátha, most már csak ilyen utóhatások vannak meg...
2017. febr. 27. 10:39
 2/3 What to eat ***** válasza:
Ahogy érzed, vannak olyan emberek akiket lelomboz, hogy nem tudják ugyan azt a teljesítményt nyújtani mint egészségesen. Vannak optimistábbak akik örülnek a visszaszoktató edzéseknek. Mondjuk ha ráment a füledre én azzal nem edzenék, ha terhelést kap szervezet könnyen megfájdul. Várd meg amíg nagyjából tünetmentes leszel, ezt már úgy is fogod érezni, hogy már visszatért az erő és lehet dobálni a súlyokat. Gyógyuláshoz ajánlok egy jó multivitamint és külön C vitaminnal megtámogatva. Jobbulást!
2017. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Krisz85 ***** válasza:
és még D vitamin sem ártana...
2017. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!