Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ötletek a fogyáshoz?

Ötletek a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Nyár óta TÍZ!!! kílót híztam. Olyam lettem mint egy medve, de én nem fogok téli álmot aludni. Sőt, valszeg elhalmoznak egy rakat csokival. Ellenben ez a plusz tíz kiló nem kell nekem. Valami ötlet, azon kívül hogy mozogjak? (Egyébként focizni szoktam haverokkal minden héten, de ettől még ez a tíz kiló kellemetlenkedik rajtam. :D)

2017. dec. 12. 22:41
1 2
 1/15 anonim válasza:
Én a diétát javaslom neked. Én ezzel a módszerrel adtam le 8 kilót, és még az elején tartok ennek. Bele futottam egy két hibába a diéta alatt pl volt amikor rizsen és csirkemellen kívül nem ettem semmit. Mostmár ugyan úgy étkezem, csak mértékkel. Pl.: nem eszem meg egy tábla csokit, hanem csak egy kockát naponta. Ja és a fehér kenyeret teljesen mellőzd inkább vegyél barna kenyeret, vagy magvas pékárukat.
2017. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kalóriadeficit számít!
2017. dec. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kalóriadeficit kell, egyél kevesebbet, vagy mozogj többet.
2017. dec. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Kalóriaszámolás. Tuti siker és hosszú távon is tartható illetve a hétköznapokba is beilleszthető, nem kell speckó diéta meg ételek. Persze a sok szénhidrát kerülendő.
2017. dec. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem értem miért mindenki a szénhidrátot démonizálja, nem logikus. Nehogy azért hagyj már ki egy zöldség/gyümölcsöt mert van benne valamennyi ch.. Kalóriadeficitet elérhetsz úgy is, hogy a tápanyagbeviteled legfőbb részér szénhidrátból fedezed, sőt, a rostgazdag táplálkozás lenne az alap.


Gondolj bele, hogy 1g ch az 4 kalória, 1g zsír az meg 9, nyilván a zsírból sokkal könnyebb túllépni a határt,

inkább a koleszetrolt(hogy csak egyet említsek) tartalmazó állati kaják azok amik rossz hatással vannak a tested működésére.

2017. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Általában amúgy összesen két szelet szalámis kenyeret szoktam enni egy nap. (reggel-este) Illetve 2-3 naponta valami főttkaját. Tudom, nem a legegészségesebb így élni, de nekem bőven elég.

Szoktam hallani hogy a lelkiállapot függvényében is tud változni, de működik ez felfele is?

2017. dec. 13. 11:09
 7/15 anonim válasza:

Szénhidrát és szénhidrát közt is van különbség. Ha a finomítottat tolja valaki, igenis hamarabb hízlal, mint a zsír.

A teljes kiőrlésű dolgok, a zabpehely, a barna rizs is szénhidrát, de egészen másképp viselkedik, mint pl. a fehér liszt vagy a sima rizs.

2017. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Napi 2 szalámis kenyér, meg heti 2-3-szori főtt kaja nem hoz fel 10 kg-t 3 hónap alatt. Sőt...

Nasi, folyékony kalóriák (cukros üdítők) terén mi a helyzet? :)

Szórd ki a cukor, meg a fehérliszt bevételed nagy részét, egyél változatosabban, számold legalább kb-ra a kalóriát, és figyeld a mérleget.

2017. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A finomított szr az szr és kész, mindegy, hogy ch vagy zsír.

Az ilyeneket meg, hogy "hamarabb hízlal" azok szokták mondani, akik norbira verik a fszukat.

Nincs ilyen, hogy hamarabb hízlal, kalóri van és kész.

Ehetsz kizárólag cukrot is és fogyhatsz, ha nem léped túl a kalóriahatárt, az már más kérdés, hogy semmi hasznos nincs benne, és hosszútávon megbssza az egészségedet, önmagában a fogyás nem azt jelenti, hogy "na most áttértünk az egészséges útra".


Érdekes, hogy a cukor meg a fehér liszt mennyire útálva van(nem ok nélkül), de ugyanakkor soha senki nem említi meg, hogy mennyire egy retek kaja például a tej meg a vaj.

2017. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A "változatos étkezés" is marhaság.

A testednek nem változatos étrend kell, hanem egy olyan, ami tartalmazza az összes tápanyagból a napi szükségleteidet.

Egy példa, ugye van a kiwiben is meg a narancsban is C vitamin.

A testednek qrvamindegy, hogy melyikből fedezed a C vitamin szükségleted, vagy beviszed azt az adott molekulát, vagy nem, ennyi.

Semmi előnyöd nem fog származni C vitamin terén abból, ha egyszer narancsot, egyszer kiwit, egyszer meg paprikát eszel.

2017. dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!