Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a maratoni nevezési díjat nevezéslemondási határidő lejárta után a BSI már nem fizeti vissza?

Figyelt kérdés
A 2023 as maratonra neveztem, de a nevezéslemondási határidő után lesérültem, így rajthoz állni nem tudtam. A szabályzat értelmében a pénzemet már nem adta vissza a BSI, sem részben sem egészben. Szabályzat ide vagy oda, 19 000 forintomat nyelték be úgy, hogy nem kaptam érte semmit.

2023. okt. 16. 19:07
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
20/22 Amit írtál, tökéletesen igaz, én ennek nem is állítottam az ellenkezőjét, sőt el is ismerem, hogy a szabályzatuknak megfelelően nem lehet visszatéríteni a pénzt. Viszont, amit többek között kifogásolok, hogy a szabályzatuk olyan értelemben véve kaki, hogy nincs kijjebb tolva a nevezés visszamondási határidő.
2023. okt. 20. 22:44
 22/28 anonim ***** válasza:
Irj meg!!!
2023. okt. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
63%

Ha ennyire fontos, akkor miért nem jelölsz ki magadnak egy 42 km-es kört, megkérsz valakit, aki titokzatos okokból kifolyólag kedvel téged, hogy segédkezzen (akár azzal, hogy vizet visz neked bizonyos pontokra, akár azzal, hogy a telefon segítségével tudjon követni téged, ha netán rosszul lennél vagy megakadsz, stb.), és lefutod úgy, hogy tényleg csak a maraton miatt, nem amiatt, hogy megmutasd, hogy 7 alkalommal is képes voltál kiadni annyi pénzt, amit láthatóan hiányolsz.


Ha valaki utolsó pillanatban jönne rá, hogy mégsincs eléggé felkészülve, mondhatná, hogy lesérült, de még akkor is, ha egyszerűen kiderülne, hogy a legjobb barátnőjének a kutyája tegnap ellett, és most kell neki a támogatás. Ohh, semmi gond, egyszerűen sérülésre hivatkozva lemondom a maratont, nem veszítek semmit, menjünk a kutyához.


A maraton előtt egy nappal is lesérülhet bárki, a határidő kitolása szerintem nem egy nagy dolog.


Nem a szabályzat a kaki. De erről már annyi érvvel próbáltunk meggyőzni, hogy egyszerűen nem vagyok képes felfogni ép ésszel, hogy még mindig nem tudod ezt megérteni. Ha ennyire fáj, hozz létre egy adakozási portált azoknak, akik hasonló cipőben járnak, és ott beszéljétek ki magatokból a világfájdalmatokat, itt már egyszerűen nem tudunk mit tenni, mert ha 50000000000 érvet hoznánk fel, akkor is a saját 1 érvedet mondanád (igen, elsőre is megértettük). Mintha nem is azért tettél volna fel kérdést a GyK-n, hogy olvasd más véleményét, hanem csak azt vártad volna, hogy szajkózzuk a tiédet. Akkor mi értelme volt?

2023. okt. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Na, akkor úgy tűnik, ezt a témát alaposan kiveséztük. Meg lett állapítva, hogy mi a helyes, és mi nem. Mindenki mindent megírt, amire képességeiből tellett, úgyhogy köszönet mindenért, amiért köszönet jár.

UI: Kívánom, hogy ne járjatok valamivel hasonlóképp. Ha pedig majd egyszer mégis, aszerint járjatok el, ahogyan leírtátok, könnyű legyen az elengedés és ne cáfoljon meg benneteket az élet.

2023. okt. 21. 12:27
 25/28 anonim ***** válasza:
Dehogy veseztuk, irj meg hogy veled mennyire elbantak es minel tobbszor emlitsd a ceg nevet is!
2023. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
25/25 Te kis csiribiri butagyerek! Menjél egyél egy kis háztartási kekszet, sz..jál egyet, aztán menj a Facere nézd meg hátha ott is van valami érdekes, amibe bele tudsz ugatni. Ha nincs ott semmi, gyere vissza, írj valami baromságot, hogy kielégülhess.
2023. okt. 21. 20:17
 27/28 anonim ***** válasza:
Meg!
2023. okt. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Milyen hülye ez a 10-es. Valami elfuserált hátszeles tehetségtelen kis nyálgyerek lehet, akinek anyuci apuci mindent a segge alá tett. És meg kell mondani, hemzsegnek az ilyenek a fizetős sporteseményeken. Ráadás ha még rondák is. Bocsi, hogy leírtam a tapasztalataimat.
máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!