Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ezek az F1-es idétlen kérdések...

Ezek az F1-es idétlen kérdések egy adott személytől vannak?

Figyelt kérdés

Nem azért mert annyira zavar csak nagyon feltűnt.

Én is nagy F1 rajongó vagyok mondhatni az egyetlen sport amit szívesen nézek így a kérdések számának is örülök de vannak olyanok,hogy hűha. :)



2023. nov. 16. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Évtizetekre lebontva és kifejtve kéred a választ?
2023. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Melyik kérdések?
2023. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1-es

Pont erre gondoltam!

2-es

Olvass vissza és rájössz

2023. nov. 16. 22:18
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Visszaolvastam, de nem találtam olyan kérdéssorozatot, ami ilyen gyanúra adott volna okot.
2023. nov. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én sem értem, teljesen normális kérdések vannak mostanában.
2023. nov. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg furák a kérdések, meg az a kifejtegetős dolog is milyen már.

Ez a gyakori basszus! Nem fogunk neki doktori disszertációt írni minden válaszban!

Ha könyvet akar olvasni, vegyen könyvet.

2023. nov. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is szoktam olvasni őket, de nem tudom nálad mi számít “idétlen kérdésnek”.

Példáznád kérlek?

2023. nov. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

ott a válasz a 6-osban és 1-esben!

Ez nem kifejtős oldal.

2023. nov. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

nem kifejtős oldal? :D

És benned kit tisztelhetünk, hogy megmond, hogy ki-milyen formában kérdez vagy válaszol? :D

ugyanolyan anonim senki vagy, mint mindenki más... csak mondom :D

2023. nov. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#6 #8


Jól sejtem, hogy a Tiktok-generáció tagja vagy? Én megértem, hogy az olvasási szokások átalakultak az évszázadok során - nem véletlen, hogy a nagy eposzok, mint a Háború és béke, a Monte Cristo grófja nem ma született, ahogy a XX. századi Dr. Zsivágó is egy másik korszak szüleménye. Ma már alig készülnek ilyenek.


Függetlenül azonban attól, hogy az átlagember a kilencórás megerőltető munka, majd a gyerekek/beteg szülő pesztrálása, sport, egyéb hobbi után nem ül le Anna Kareninát olvasni, elvárható, hogy az ember tudjon két sornál hosszabb írásokat olvasni, értelmezni, illetve maga is meg tudjon fogalmazni összefüggő szövegeket írni - úgy, hogy azt mások is megértsék.


Ha valaki erre nem képes, akkor a hiba minden bizonnyal az illetőben van, nem pedig a környezetben. Külön felhívnám a figyelmet arra, hogy a gyakorin kérdező és válaszoló felhasználók saját szórakozásuk miatt vannak itt elsődlegesen. Aki a sport, versenyzés kategóriát olvassa, az nyilvánvaló módon azért van itt, mert érdekli a témakör vagy legalábbis a témakör egyes vonatkozásai, például az F1, vagy az F1-en belül egyes kérdéscsoportok. Nem a Pünkösd vagy a Rovarok kategóriában írsz, hanem itt, ennek oka van, az, hogy ez érdekel téged. Ha a saját hobbidra, időtöltésedre nem vagy hajlandó plusz három percet szánni, akkor mégis mire fogsz? Mit csinálsz az így megspórolt időben? Végiggörgeted kétszer az Instát meg háromszor a Facebookot?


Egy szó mint száz: lusta ember vagy. Ez önmagában nem probléma, de ne próbáld meg úgy beállítani, mintha ez lenne a normális, általános. Nem az. Én szívesen kifejtem a véleményem, illetőleg magam is szívesen elolvasom mások hosszabb "disszertációit". Persze elsősorban olyan témákban, amelyek iránt érdeklődöm. Ha te nem, hát ne tedd, de kímélj meg minket a hülyeségeidtől.


PS.: a komment hossza szándékos 😉

2023. nov. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!