Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ezek az F1-es idétlen kérdések...

Ezek az F1-es idétlen kérdések egy adott személytől vannak?

Figyelt kérdés

Nem azért mert annyira zavar csak nagyon feltűnt.

Én is nagy F1 rajongó vagyok mondhatni az egyetlen sport amit szívesen nézek így a kérdések számának is örülök de vannak olyanok,hogy hűha. :)



2023. nov. 16. 20:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is visszanéztem az F1-es kérdéseket és csak egyet találtam, ami “hűha”, kérdező, méghozzá most, a tiédet :) Ugyanis az összes többi releváns a témával, a tied viszont nettó személyeskedés... egy anonim oldalon, amihez külön is gratulálni szeretnék :)) De a lényeg, hogy téged “nem annyira zavar”... de azért képes vagy erről kérdést kiírni... taps.
2023. nov. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
34%
egy időben tényleg minimum hetente, de inkább naponta érkeztek az idétlen kérdések F1-es témában (értsd, teljesen nonszensz kérdések) és azok tényleg mind ugyanattól származtak, sportot csinált belőle, hogy idegesítse az embereket. de hál istennek 1-2 éve leállt az illető.
2023. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szerintem inkább az amolyan "Mika Hakkinen visszatérhet-e még a F1-be?" jellegű kérdésekre gondol a kérdező, tehát amikre valószínűleg az is tudja a választ, aki felteszi, mert annyira evidens, de azért csak felteszi, típusú kérdések a problémásak.

Most az utóbbi időkben én sem látok ilyet. Kifejtős, hosszú kérdéseket szoktam én is feltenni, de engem érdekel is az F1 (követem, nézek minden futamot, és informálódok folyamatosan, és csak azt kérdezem meg amit nem tudok), és ellenben én is szívesen válaszolok amire tudok.

Szóval nem kell ebből nagy ügyet csinálni. Ha meg valaki valami tényleg nagyon idegesítően béna kérdést ír ki, akkor ignorálni kell oszt' jónapot.

2023. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!