Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Itt Palik szemtelen volt...

Itt Palik szemtelen volt Gyulával? ti is úgy gondoljátok, nem érdemelte volna ezt Gyula? Miért kekeckedett vele, miért viselkedett így Palik?

Figyelt kérdés
[link]
ápr. 2. 19:30
1 2
 1/14 Hellmano ***** válasza:
12%
Figyeld ez egy felvett szerep volt a Gyuszikától, amit hülyeségből kitaláltak , majd megnézték, hogy működik e a dolog és működött. Végülis az unalmas Schumi érát akarták izgalmasabbá tenni ezzel a baromságokkal, hogy ne unatkozzanak annyira a nézők. Ha azt nézzük sikerült a dolog, mert rengeteg dolgot lehet belőle idézni.
ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Az egyik mindig eljátszotta a bugyutát a másik meg az okosat. Szerep volt és kész.
ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerep volt egy faszt. Palik végtelen egójáról szólt az egész. Palik szarrá alázta minden futamon, Gyula meg néha megpróbált alkalmazkodni a helyzethez (mert amúgy semmi mersze nem volt visszaszólni a nála 20 évvel több sportriporteri tapasztalattal rendelkező Paliknak, aki akkoriban mellesleg a Hungaroring elnöke is volt).
ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szánalom, hol volt akkoriban a színvonal. Wéber Gábor a legunalmasabb verseny legunalmasabb köreiben is próbál valami használható információt szolgáltatni azoknak, akiket tényleg érdekel az autóverseny. Palik meg ha akció volt, a versenyző nevét ordibálta, ha meg nem történt semmi, akkor vagy fárasztó barokkos kifejezéseket farigcsált, vagy szerencsétlen Gyulát szívatta (de sokszor annyira kínos módon, hogy az ember a szekunder szégyenérzettől is majd elsüllyedt).
ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Hellmano ***** válasza:
100%
Pedig Gyuluska elmondta nemrég egy podcast-ben, hogy ez kitalált dolog volt.
ápr. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja, hogy direkt volt...
ápr. 3. 12:14
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 Érdekes módon amikor Palik helyett Wéber ült Gyula mellett, valahogy semmi nyoma nem volt ezeknek a "kitalált dolgoknak", akármilyen unalmasan telt is a futam. Én is ezt mondanám Gyula helyében: jobban hangzik, hogy csak kitalált szerep volt, mint beismerni, hogy nem tudtam kiállni magamért és hagytam magam szanaszét alázni.
ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Hellmano ***** válasza:
100%
Én nem védem a Gyulát, persze az ő szemszögéből jobban hangzik az, hogy kitalált, ha nincs ott a Palik, így évek elteltével azt mondd, amit akar. Meg kb. akkor is a közvetítések alatt és most ebben a nemrégen leadott podcast-ben is látszott, hogy nem a legélesebb kés az tuti.
ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez nem is volt ÉLŐ adás, csak paródia , szerkesztett?
ápr. 4. 16:39
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lett volna élő adás. Van benne egy-két vágás, ennyi az összes szerkesztés.
ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!