Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Bojli készítéshez valaki...

Bojli készítéshez valaki recepteket írna nekem valaki?

Figyelt kérdés
Üdv! Nem rég kezdtem el a bojlis horgászatot,múltkor a boltban vettem bojlit de olcsó is volt és nem is jött be,egyetlen egy kapásom nem volt. Most arra készülök,hogy itthon keverek valami jó kis fűszeres cuccot,ezért arra szeretném kérni azt aki ért hozzá,hogy írja le legyen szíves hogy mit hogyan csináljak és mi kell hozzá. Nem akarok beleölni sok pénzt mert akkor inkább veszek egy drágábbat a boltban...valahogy kicsi pénzből szeretném összehozni.Ja és még arra kérném azt aki receptet ír,hogy ha lehet akkor olyan anyagokat hagyja ki belőle amiket nehezen lehet beszerezni... Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 26. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:
2011. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!