Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kiirthatatlan reklámvírus!...

Kiirthatatlan reklámvírus! Tudnál segíteni?

Figyelt kérdés

Letöltöttem az Ad-aware-t és a Malwarebytest majd lefuttattam őket, amit találtak töröltem.


Firefox böngészőben be van kapcsolva az Ad Block Plus, és mindezek ellenére minden reklám megjelenik, pop up, minden! És az a legtutibb az egészben, hogy nem csináltam SEMMI egyebet, mint amit ezelőtt szoktam. Semmi idióta oldal, vagy akármi, szóval sajnos fogalmam sincs, mivel jött be :(( Még a NOD32 jön le épp, hátha, de mivel az előbbiek nem segítettek kétlem hogy ez fog.



2015. ápr. 3. 01:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
csökkentett módban futtattad őket?
2015. ápr. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Rengeteg program (pl. médialejátszók) telepít mostanában kéretlen szarokat. Állítsd alaphelyzetbe a böngésződet, az általában segít.
2015. ápr. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

[link] ezt is kipróbálhatod. a csökkentett módot ki kéne próbálnod. Nod-nak van online keresője is. [link]

Kaspersky kicsit más, de a lényege hasonló [link]

2015. ápr. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 coopper ***** válasza:

Szia.


Nagy valószinűség szerint feltelepült egy "reklám" kiegészitő vagy egy "reklám" virus.


Elsőnek nézd át ezt : [link]


A következő tipp virusirtás, illetve Malwarebytes Anti-Malware program futtatása, itt megtalálod a linkeket : [link]


Illetve ez is jó kis off line virusirtó ilyenek ellen : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2015. ápr. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

a NOD32-őnek frissísd ellenőrzés előtt az adatbázisát, mint minden másnak, aminek lehet és mindig MÉLY ellenőrzést válasz


én még ezt tudom mondani(aktiváld a Free License-t a beállításokban): [link]

2015. ápr. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 csacsi2 ***** válasza:
100%

kereséskor a beállításokban bejelölted a veszélyes alkalamzások stb keresését?

[link]

Van amit futtatás közben nem tud törölni, ezért újrainduláskor törli, indítsd újra a gépet...

Futtasd le csökkentett módban is.

Programok telepítése törlésében nézz körül, állítsd alapra a böngészőket, töröld a vírust a kiegészítők (bővítmények) közül, töröld a startup-ból (msconfig)...!

Járd végig ezeket a lépéseket ha máshogy nem megy:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__50..

2015. ápr. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Adware-Removal-Tool-v3.9.1-et szoktam használni, ha apám gépére feltelepül valami ilyesmi
2015. ápr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi segítségeket! Eddig a programokkal próbálkoztam, tehát az itt felsoroltakat leszedtem és lefuttattam, természetesen mély vizsgálatban, de egyelőre eredményt nem hoztak : / hmm ez hardcore level lesz.
2015. ápr. 3. 14:34
 9/14 A kérdező kommentje:

csináltam egy képernyőképet, hogy miről is lenne szó (De ezen kívül van olyan, hogy az egész oldalra húz egy láthatatlan layert és bárhova kattintasz Forexes meg zsírégetős, játékos ablak ugrik fel, az a legidegesítőbb) Szzóval ez csak egy előjáték gyakorlatilag. Ad Blocker Plusnak semmi értelme most hiába van bekapcsolva sajnos szegény.


[link]

2015. ápr. 3. 14:38
 10/14 anonim ***** válasza:
adblock plusban milyen filtereid vannak?
2015. ápr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!