Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kaspersky Internet Security...

Kaspersky Internet Security próbaverziója a gép újratelepítése után is teljes értékű?

Figyelt kérdés
Helósztok. Félreértés ne essék, nem csövezni akarok, csak 100%-ig biztos akarok lenni benne, hogy ha megveszem, akkor nem fogja kidobálni a programjaimat. Kezdem az elején. Eddig Avastot használtam, de már az idegeimre ment a sok téves riasztással, volt, hogy az Epic Games launcher-t rakta karanténba, ezen a ponton lett elegem, és leszedtem, majd gyors felraktam egy Kaspersky-t, és használtam 2 napig. Ma újratelepítettem a gépet, és felraktam újra a Kaspersky-t, mert kíváncsi voltam, hogy nem e akad fenn valamelyik programomon, viszont meglepetésemre megint 30 nappal indul a 28 helyet. Lesz ebből bajom? Nem fogják letiltani a programot? Augusztusban lesz lóvém megvenni. A válaszokat előre is köszi.

2016. júl. 10. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy 30 nappal indul hiszen egy teljesen friss rendszerre egy új programként telepítetted. Mivel korábban nem volt feltelepítve, így semmi sem tárolhatta az addig eltelt időt.

Azt csak te tudod hogy mi volt a rendszertelepítés előtt. A rendszer csak azt tudja hogy mi volt a telepítés után.

2016. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok, csak gondoltam beküldi a központba a gép hardwarenek adatait, és akkor egyértelműen azonosítható, hogy ezen már volt telepítve, illetve a letöltéskor is ugyanazt az email címet adtam meg. De jobban végig gondolva, már a trial aktiválásakor szólt volna, ha ezeket figyelembe venné:D Csak megijedtem, hogy a filejaim védelem nélkül maradnakXD Köszi!
2016. júl. 10. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!