Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen rendszeren keresztül...

Milyen rendszeren keresztül lehetséges az, hogy engem az ország bármelyik táján felismernek...(Például vendéglátóhelyeken, egészségügyi intézményekben...)?

Figyelt kérdés

Nem vagyok celeb és nem vagyok híresség a szó hagyományos értelmében....

Nyilvánvalóan van egy sajátosság (leginkább kitaláció)... Amit a személyemhez kötnek.... És ezen az alapon nyilvánvalóan benne vagyok valamilyen rendszerben ami lehetővé teszi hogy bárki felismerjen aki használja ezt a rendszert...


márc. 4. 11:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
A bűnügyi nyilvántartás például.
márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Ne rébuszokban kérdezz, valami konkrétumot is írj. Ha van egy sajátosság amit hozzád kötnek és emiatt felismernek, akkor itt a válasz a kérdésre. Attól, hogy nem vagy híresség, még ugyanúgy megjelenhettél a médiában és tömegek láthattak a neten.
márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Innen felismertek: [link]
márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
.... Fentieken kívül még például áruházakban műszaki jellegű boltokban....(is)
márc. 4. 12:02
 5/35 A kérdező kommentje:

Nem köröz a rendőrség, nem láthattak médiában....

Azt nem akarom megnevezni ameddig nem muszáj hogy miről ismernek fel... Mert az csak nekem kellemetlen.... Valami ami nincs de hozzám kötnek...

márc. 4. 12:03
 6/35 A kérdező kommentje:
Nix wanted......
márc. 4. 12:05
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen súlyos üldözési mániában nem sokan szenvednek, nyilvánvalóan ezt kötik hozzád.
márc. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Várjál, tehát Te bemész egy műszaki üzletben valahova lopni és egyből rájönnek, hogy Te vagy az aki lopni szokott?


Ez nem így működik. Hanem vannak tipikus viselkedési mintázatok, amiből következtetnek arra, hogy te nem vásárolni mész be az adott üzletbe, hanem lopni. És nem téged ismernek fel, hanem azt ahogy viselkedsz.

márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
És miből gondolod, hogy felismernek?
márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Hintalow ***** válasza:

Te is gyakran dugdosod a kezed fiatal kisfiúk gatyájába?

Mostanában ezzel könnyű berobbanni a köztudatba 😀

márc. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!